https://telegram.me/empireoflies

این دلقکان و شیادان دَمار از روزگار اپوزیسیون درآوردند !!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شکست مفتضحانه نقشه‌های عناصر اپوزیسیون در روزهای اخیر بازتاب زیادی داشته است. برخی از فعالان ضدانقلاب در روزهای پیش از برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تلاش کردند با انجام فعالیت‌هایی در داخل و خارج کشور بر روند برگزاری انتخابات در داخل کشور تاثیر بگذارند.

بر نمونه، «سعید شمیرانی» از عناصر سلطنت‌طلب و مجری اخراجی شبکه «ایران آریایی» که از ماه‌های گذشته برای برگزاری تجمعات و اعتراضات و اغتشاشات در شهرهای سراسر کشور بیانیه‌های متعددی داده بود و حتی بخصوص در تهران مرکز هدفی مانند صداوسیما را برای تسخیر توسط حامیانش تایین کرده بود، اما با فرا رسیدن روز ۲۶ اردیبهشت ۹۶ با بی‌توجهی مردم به این فراخوان مواجه شد و با سرانکندگی تمام اذعان کرد که شکست خورد و مردم ایران به سخنان او توجهی نکرده‌اند.

در موردی دیگر، «امیرعباس فخرآور» از عناصر ضدانقلاب مقیم آمریکا و همکاری دستگاه‌های امنیتی بیگانه که سابقه دشمنی زیادی با ارزش‌های ملت ایران دارد، در روزهای پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سعی داشت با برگزاری همایشی در یکی از سالن‌های حاشیه‌ای کنگره آمریکا، به قول خود پیش‌نویس قانون اساسی جدید ایران پس از سرنگونی حکومت ایران را رونمایی کند. اما چیزی که در این همایش عجیب و حتی خنده‌دار بود، این بود که از مجموع ۴۰ تا ۵۰ شرکت‌کننده در این کنفرانس، بیش از ۹۰ درصد افراد غیرایرانی بودند و با این حال می‌خواستند برای آینده ملت ایران تصمیم بگیرند.

این شکست‌ها به قدری بزرگ بود که یکی از عناصر اپوزیسیون به نام «امید دانا» با تمسخر اقدامات شمیرانی و فخرآور پرداخت و با مقایسه کردن آنها با افرادی مانند «سید محمد حسینی»، «هخا» و «مهدی روحانی» (عقاب ایران)، گفت: “خب خدا را سپاس که سعید شمیرانی ایران را نجات داد و امروز نیز امیر فخرآور قانون اساسی ایران آزاد شده را می‌خواهد بنویسد. بنابراین من برم بلیط هواپیما بگیرم برم ایران …”

«امید دانا» در ادامه فخراور، شمیرانی و امثال او را افرادی شیاد و دلقک نامید و گفت: “… کی جامعه می‌خواهد بفهمد این دلقکان و شیادان، دَمار از روزگار اپوزیسیون در آوردند و دیگر اپوزیسیونی وجود ندارد و اگر برای ما شانسی وجود داشته باشد در مطالعه و خردورزی است نمی‌دانم ولی می‌دانم تا زمانی که این شیادان و دلقکان را بجای کار آموزشی بزرگ می‌کنیم، ره به جایی نخواهیم برد … اگر فرصت کنم در باب طیف شارلاتانزیم و اسکولیسم در جامعه و اپوزسیون حبت می‌کنم …”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شکست مفتضحانه نقشه‌های عناصر اپوزیسیون در روزهای اخیر بازتاب زیادی داشته است. برخی از فعالان ضدانقلاب در روزهای پیش از برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تلاش کردند با انجام فعالیت‌هایی در داخل و خارج کشور بر روند برگزاری انتخابات در داخل کشور تاثیر بگذارند. …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme