https://telegram.me/empireoflies

ایندیپندنت: رژیم سعودی مخوف‌تر از «داعش»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه انگلیسی ایندیپندنت با انتشار مقاله‌ای در پایگاه خبری خود اعلام کرد؛ رژیم آل سعود که روزانه سلسله‌ای از اقدامات تروریستی را سازماندهی و اجرا می‌کند، دشمن واقعی غرب است. نویسنده مقاله، رژیم فاسد و ظالم آل سعود را خطرناک‌تر از «گروه تروریستی داعش» که با اقدامات وحشیانه خود باعث ایجاد رعب و وحشت جهانی شده است، می‌داند. جلادان سعودی هر دو روز، یک نفر را گردن می‌زنند. 

این رژیم با ترویج نفرت، نقض آشکار حقوق‌بشر، طراحی و اجرای اقدامات تروریستی و همچنین حمایت مالی از تروریست‌ها، تصویری مخوف از مسلمانان را برای مردم جهان خلق می‌کند؛ با این حال، رهبران کشورهای غربی با نادیده گرفتن جنایات این رژیم، در برابر حاکمان بی‌رحم آن سر تعظیم فرو می‌آورند.

عربستان هفته گذشته به ریاست «شورای حقوق‌بشر» سازمان ملل متحد منصوب شد. مدیر اجرایی «دیده‌بان سازمان ملل» با هشدار نسبت به عواقب این انتصاب، آن را «رسوایی» خواند و اظهار داشت: «سازمان ملل کشوری را به عنوان رئیس “شورای حقوق‌بشر” انتخاب کرده که بیش از گروه تروریستی داعش سر بریده است.» نکته جالب توجه این است که واشینگتن از این انتصاب فضاحت‌بار و شوکه‌کننده استقبال کرد.

رژیم آل سعود به تازگی حکم اعدام «علی‌محمد النمر،» جوان شیعه ۱۸ ساله عربستانی را صادر کرده است. النمر سال گذشته، درحالیکه ۱۷ سال بیشتر نداشت، به اتهام شرکت در تظاهرات‌ مردمی سه سال پیش که در اعتراض به خفقان‌ سیاسی موجود در این کشور برگزار شده بود، دستگیر شد. یک وبلاگ‌نویس دیگر عربستانی نیز به جرم اینکه خواستار اجرای دموکراسی در این کشور شده بود، به ۱۰ سال حبس و هزار ضربه شلاق محکوم شده است. بیش از هزار زائر بیت‌الله الحرام نیز هفته گذشته در منا به خاک و خون کشیده شدند. سران این رژیم با گستاخی تمام، قربانیان این حادثه دلخراش را مسئول وقوع این فاجعه معرفی کردند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

یک روزنامه انگلیسی رژیم آل‌سعود را خطرناک‌تر از داعشی‌ها دانست و نوشت: این رژیم با ترویج نفرت، نقض آشکار حقوق‌بشر، طراحی و اجرای اقدامات تروریستی و همچنین حمایت مالی از تروریست‌ها، تصویری مخوف از مسلمانان را برای مردم جهان خلق می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme