https://telegram.me/empireoflies

ایمیل‌های کلینتون درباره شهرام امیری دردسرساز شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پایگاه آمریکایی واشنگتن اگزمینر (Washington Examiner) با انتشار گزارشی به انعکاس انتقاد یک سناتور آمریکایی از هیلاری کلینتون به علت نام بردن از “شهرام امیری” که به تازگی به جرم جاسوسی برای آمریکا اعدام شده پرداخته است.

در این گزارش آمده است: «سناتور “تام کاتن” نسبت به ذکر نام دانشمند هسته ای اعدام شده ایران در ایمیل های کلینتون انتقاد کرد. هیلاری کلینتون با بی توجهی در ایمیل هایش که در سرور شخصی اش ذخیره شده است، درباره یک دانشمند هسته ای که اخیرا به جرم خیانت توسط ایران به اعدام رسیده است، گفتگو کرده است.»

سناتور کاتن در گفتگو با برنامه “در محضر ملت” گفت: «من نمی خواهم درباره این موضوع نظری بدهم که او [شهرام امیری] چه کاری برای دولت آمریکا انجام داده یا نداده است، اما در ایمیل هایی که روی سرور شخصی هیلاری کلینتون بوده، گفتگوهایی میان مشاوران ارشد او درباره این دانشمند هسته ای ایران وجود دارد.»

دانلود

این پایگاه آمریکایی در ادامه ضمن معرفی شهرام امیری می نویسد: «سناتور کاتن درباره شهرام امیری صحبت می کند؛ شخصی که اطلاعاتی از برنامه هسته ای ایران را در اختیار آمریکا قرار داده است. سناتور کاتن می گوید که این اقدام کلینتون ثابت می کند که او توانایی امن نگه داشتن کشور را ندارد.

کاتن در این رابطه عنوان کرد: “تصمیم خانم کلینتون برای قرار دادن چنین اطلاعات بسیار محرمانه ای در یک سرور شخصی، کاملا همراه با بی توجهی و بی ملاحظگی بوده است. من فکر می کنم که قدرت تصمیم گیری او برای حفظ امنیت کشور مناسب نیست.”»

روز گذشته سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود حکم اجرای اعدام شهرام امیری را تائید کرد. حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای دراین رابطه اظهار داشت: «شهرام امیری به جرم جاسوسی برای شیطان بزرگ، آمریکا اعدام شد. شهرام امیری اطلاعات سری و حیاتی نظام را به آمریکا ارسال می کرد که آمریکا در این پرونده از ایران رو دست خورد، زیرا تصور می کرد که سیستم های اطلاعاتی ما از این پرونده اطلاع ندارند. این شخص با حضور وکیل در دادگاه بدوی به اعدام محکوم شد، سپس اعتراض به حکم پرونده با وسواس خاصی در دیوان عالی کشور بررسی و حکم اعدام تایید شد.»

این پایگاه آمریکایی در انتهای گزارش خود آورده است: «فاش شدن این موضوع می تواند موجب تخریب وجهه سیاسی کلینتون شود. گفتگو درباره شخصی که به عنوان جاسوس اعدام شده است در سیستم ایمیلی که طبقه بندی شده نیست و احتمال هک شدن آن زیاد است، تاثیری بسیار منفی بر دیگر افرادی خواهد داشت که ممکن است تمایل به جاسوسی برای ایالات متحده داشته باشند.»

انتهای پیام/جام نیوز

«هیلاری کلینتون با بی توجهی در ایمیل هایش که در سرور شخصی اش ذخیره شده است، درباره شهرام امیری گفتگو کرده است. این موضوع تاثیری بسیار منفی بر دیگر افرادی خواهد داشت که ممکن است تمایل به جاسوسی برای ایالات متحده داشته باشند.»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme