https://telegram.me/empireoflies

ایستگاه پایانی مجانین اپوزیسیون!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغروزنامه «وطن امروز» در یادداشتی نوشت:

دنیا با تنها چیزی که کار ندارد، آرزوهای احمق‌هاست. به چیزی که اعتنا می‌کند، فعالیت آدم‌‌های هوشمند و با برنامه است و تنها چیزی را که تا ابد در تار و پود هستی نگاه داشته، مدام به آن برکت می‌دهد، عمل خالصانه مومنان است. لذا بگذارید فاش بگویم آنها که فکر می‌کنند علی(ع) از معاویه شکست سختی خورد و فرزندانش هم در مدینه و کربلا شکستی بدتر را تجربه کردند، همانقدر دین و دنیا را فهمیده‌‌اند که برادر حاتم طایی راه مشهور شدن را می‌دانست که فکر می‌کرد بدنامی بهتر از بی‌نامی است! بر همین قیاس، آنها که دوست دارند تمام ۴۰ سال تاریخ جمهوری اسلامی را تنها با چوب اقتصاد- آن هم از نوع برجامی‌اش- قضاوت کنند، همان‌قدر قضاوت می‌دانند که شریح قاضی بلد بود! آنها که الفبای مبارزه را نمی‌فهمند، درکی از مفهوم انسان ۴۰ ساله ندارند، چه رسد به انسان ۲۵۰ ساله! با یک غوره سردی‌شان می‌شود و با یک مویز گرمی‌شان؛ فکر می‌کنند شوخی داریم ما وقتی از نماز خواندن در قدس حرف می‌زنیم و از دست‌مان در رفته اگر وعده ۲۲ سال دیگر را برایش معین کرده‌ایم!

خدا اما برای همه نشانه‌‌گذاری می‌کند راهش را! حتی برای جان بولتون احمق و پیزوری! این حتما برای خدا مهم است که به او هم بفهماند معاویه اگر امروز شکست نخورد، فردا بی‌شک درهم خواهد شکست و جمهوری اسلامی اگر امروز پیروز نشد، فردا قطعا پیروز است؛ و کیست که نداند جمهوری اسلامی امروز هم پیروز قطعی کارزاری است که از شرق تا غرب برای زمین‌گیر کردنش بسیج شده‌‌اند اما «کجا دیدی که یک مظلوم تا این حد قوی باشد»! اینها رجزخوانی، تحلیل یا هر چیزی مثل این نیست البته؛ خبر محض است! خبر هم مال امروز و دیروز نیست که مثل منی گفته باشد. پیامبر عزیزی که گاه بعضی از ماها- نعوذبالله- او را هم شکست‌خورده تصور می‌کنیم! ۱۴۰۰ سال پیش به نقل از خود حضرت رب‌العالمین فرموده است:«قل هل تربَّصون بنا الَّا إحدی الْحسنیین» در زمانی نزدیک‌ترین شاگرد مبرزش حضرت روح‌الله به ما آموخته: «کار برای خدا شکست ندارد و ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد!» ما اما به قول شهید آوینی همواره گمان کرده‌‌‌‌‌ایم ما مانده‌‌‌‌‌ایم و شهدا رفته‌اند!

واقعیت اما این است که صدای تکبیرهای علی(ع) در دشت صفین، امروز در صفیر سنگ جوانان فلسطینی پیداست و طنین صدای بلال، در دل منور شیخ زکزاکی پنهان!

ما باید این حقیقت را باور کنیم که ما ممکن است برویم؛ چه از این دنیا، چه از خیمه انقلاب، انقلاب اسلامی اما نیامده تا برود! خون مطهر شهید هادی حالا حالاها کار دارد با معاویه و عمروعاص‌ها! عوعوی بی‌بی‌سی، من‌وتو، آمدنیوز و مابقی توله‌سگ‌ها هم اگر کسی را هراسان کرده باشد، خدای ابراهیم، «ایستگاه پایانی دروغ» را رو می‌کند برایش! الحمدلله الذی جعل أعدائنا من الحمقا! خدا که بخواهد، شامه کفتارهایی چون بی‌بی‌سی که هیچ، چشم و گوش چند سرویس جاسوسی غرب را هم کور و کر می‌کند و قلاده‌شان را می‌دهد دست سربازان گمنام امام غریب ما! این است قدرت جمهوری اسلامی! عمروعاص غلط فهمید که مالک را ناکام کرده است، اشتر هنوز در راه خیمه معاویه است! رقص شمشیر مالک، در اصابت دقیق موشک سپاه به ساختمان محل جلسه تروریست‌ها پیداست و صدای تکبیرهای مستانه شرطه الخمیس را می‌توان در جای جای مستند «ایستگاه پایانی دروغ» به وضوح شنید! سربازان گمنام صاحب‌الزمان(عج)، موشک جنگ نرم را هم دقیقا زده‌‌اند وسط مجمع‌المجانین!

دست مریزاد دلاوران! تلفات موشک‌تان اما آنقدر زیاد است که آدم واقعا نمی‌داند باید به کدام یک از این احمق‌ها بخندد؟! احمق‌‌های درجه یک؟ احمق‌‌های درجه دو؟ یا احمق‌‌های درجه چند؟! از دیروز تا حالا همه دنبال کورش‌های ۳ و  ۴ و ۵‌‌اند که ایستگاه‌شان کنند! تعدد مهره‌‌های سوخته و رسوا شده در شاهکار دستگاه اطلاعاتی آنقدر زیاد است که عزاداری برای همه آنها و پیدا کردن جایگزینی احمق‌‌‌‌‌‌تر به جای‌شان، به‌نظرم سال‌ها برای غرب طول خواهد کشید. تازه آنوقت که عزای این احمق‌‌های خودفروخته تمام شود، شروع عزای احمق‌‌های درجه یک نزدیک خواهد بود! مشتی احمق دور هم جمع شده‌‌اند تا جمهوری اسلامی را براندازند! مالیات مردم مثلا بافرهنگ و متمدن کشورهای غربی هم کرور کرور به حلق اینها ریخته می‌شود. کسی هم ابدا اعتراضی نمی‌کند که چراغی که به خانه رواست و از این مزخرفات! بی‌بی‌سی و این کانال پشمکی آمدنیوز و مابقی قلاده به گردن‌ها اما استاد شرح همین مباحث برای ما و کشورمان هستند!

جمهوری اسلامی اما در عین مظلومیت هر روز با صلابت به پیش می‌رود و تمام موانع را زیر پا خرد خواهد کرد. انقلاب اسلامی اگرچه از همه جهات مظلوم بوده و هست، این خوشبختی را اما همواره داشته که خدا دشمنانش را از احمق‌ها قرار دهد! چه آنها که در داخل بوده و هستند، چه آنها که در بیرون مزدوری و خودفروشی می‌کنند. پخش مستند «ایستگاه پایانی دروغ» درباره پشت‌پرده کانال تلگرامی آمدنیوز و مجمع المجانین ضدانقلاب، گویی تفسیر روشن این آیه شریفه است که: «مثل الذین اتّخذوا من دون‌الله أولیاء کمثل العنکبوت اتّخذت بیتاً و إن اوهن البیوت لبیت العنکبوت لو کانوا یعلمون» تمام دنیای احمق‌ها اما آرزوهایی است که دارند، لذا باز هم امید چندانی به خروج آنها از توهم نیست. دنیا اما با تنها چیزی که کار ندارد، آرزوهای احمق‌هاست! بویژه احمق‌‌های درجه چندم!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme