https://telegram.me/empireoflies

ایران صاحب قوی‌ترین یگان زرهی غرب آسیا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: امیر «احمدرضا پوردستان» فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به توانمندی یگان زرهی این نیرو در مقابله با تهدیدات احتمالی اظهار داشت: خودروهای زرهی که امروز در نیروی زمینی از آن استفاده می‌کنیم از تانک‌های بهینه‌ شده‌ای هستند که به لحاظ قدرت و کارایی با مدل‌های روز دنیا برابری می‌کند.

وی چالاکی، حجم بالای آتش و جابجایی سریع را از ویژگی‌های بارز خودروهای زرهی نزاجا عنوان و تصریح کرد: خودروهای زرهی این نیرو قابلیت درگیر شدن با اهداف ثابت و متحرک را دارند، و می‌توانند در عرصه منازعات زمینی و جنگ ناهمگون خواسته‌های مورد نظر را تأمین کنند.

امیر پوردستان در ادامه با بیان اینکه در حوزه موشک‌های ضد زره، تسلیحات مورد نیاز را از وزارت دفاع دریافت کردیم، افزود: نیروی زمینی در این حوزه از موشک‌های هدایت‌شونده استفاده می‌کند که برای نمونه می‌توان گفت تمامی موشک‌های ضدزره ما و خصوصا موشک “دهلاویه” قابلیت‌های لازم جهت انهدام اهداف زمینی را تا شعاع مورد نظر دارند.

فرمانده نیروی زمینی تصریح کرد: در مجموع امروز حوزه زرهی و ضد زرهی نیروهای مسلح کشور با توجه به تجربیات  کسب شده در دوران دفاع مقدس، قدرتمندترین یگان زرهی را در منطقه غرب آسیا دارد.

انتهای پیام/مشرق نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme