https://telegram.me/empireoflies

ایران چگونه پاسخ صهیونیست‌ها را می‌دهد ؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این سوال اما ذهن بسیاری از شهروندان ایرانی و حتی منطقه را به خود جلب کرده که چرا ایران پاسخ رژیم صهیونیستی را به فوریت نداد؟

 

عامل منطقه‌ای: در حال حاضر دو رویداد مهم منطقه‌ای را در حوزه نفوذ تاریخی ایران شاهد هستیم، نخست انتخابات پارلمانی لبنان است و دیگر هم انتخاب پارلمانی عراق… ضرورت هوشیاری و تمرکز بر این دو انتخابات برای پیروزی نهایی متحدان بسیار مهم است.

 

عامل داخلی: برخی از منابع مطلع در منطقه می‌گویند که بازوی موشکی ایران… بلافاصله… آمادگی خود برای پاسخگویی را اعلام کرد. این موضوع اما در شورای عالی امنیت ملی ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و رئیس این شورا بنا به ملاحظاتی با چنین اقدامی مخالفت کرده است.

 

آمادگی برای تبعات حمله؛… ایران در طول ۴۰ سال گذشته به شکل‌های گوناگون رژیم صهیونیستی را در مخمصه و فشار قرار داده است… در این جبهه گسترده باید یک هماهنگی کامل صورت بگیرد و البته باید در نظر گرفت که تهران باید خود را مهیای شیطنت‌های دیگر هم کند.

 

اعزام نیروی تازه‌نفس به سوریه؛ بلافاصله پس از حمله به فرودگاه تی۴، ایران اقدام به اعزام نیروی تازه‌نفس به سوریه گرفت… آنچه که ایران در تی۴ در حال انجامش بود با این حمله نیز دچار اشکال نمی‌شود… با این اوصاف آنها با این اقدام خود باعث شدند تا سناریویی که ایران در سوریه طراحی کرده بود، اندکی جلوتر افتاده و مشخص نیست در این سناریو چه کسانی در کنار رژیم صهیونیستی قرار خواهند گرفت؟

 

نزنیم، یعنی بازدارندگی نداریم

 

ایران ثابت کرده است که در برابر هر تجاوز و اقدامی انتقام می‌گیرد و آن هم به بدترین شکل ممکن.

 

جمهوری اسلامی ایران نشان داده که در حوزه راهبردی بسیار صبور است.

 

شلیک موشک‌های ایران به سمت فلسطین اشغالی به جنگی که صهیونیست‌ها سال‌هاست علیه منافع ما در سوریه شروع کرده و تلفات سنگینی را هم بر جای گذاشته، چنان دمی خواهد داد که مانعش صرفا سکوت صهیونیست‌ها در برابر این حمله است.

 

صهیونیست‌ها می‌دانند که ایران تلافی می‌کند و می‌زند و جامعه جهانی نیز این موضوع را پاسخ ایران به یک حمله می‌داند.

ایران از هیچ کشوری نخواست که در مورد شهادت نیروهایش در سوریه به دست صهیونیست‌ها موضع‌گیری کند، این یعنی آنکه پس از حمله ایران دیگران نیز حق ندارند «حرف زیادی» بزنند.


انتهای متن/

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این سوال اما ذهن بسیاری از شهروندان ایرانی و حتی منطقه را به خود جلب کرده که چرا ایران پاسخ رژیم صهیونیستی را به فوریت نداد؟   عامل منطقه‌ای: در حال حاضر دو رویداد مهم منطقه‌ای را در حوزه نفوذ تاریخی ایران شاهد هستیم، نخست انتخابات پارلمانی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme