https://telegram.me/empireoflies

«ایران وایر» وکیل ملکه انگلیس شد!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغوبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» که در سالهای اخیر یکی از رسانه‌های تحت حمایت دولت‌های غربی برای تبلیغ منفی و سیاه‌نمایی درباره وضعیت جامعه ایران بوده است، چند روز پیش در گزارش به بررسی موضوع دست ندادن ورزشکاران مرد ایرانی در مجامع ورزشی با زنان پرداخت و کوشید تا از این سوژه هم برای تبلیغ علیه فرهنگ دینی مردم و حکومت ایران سوءاستفاده کند.

بهانه پرداختن «ایران وایر» به این موضوع دست ندادن «علی هاشمی» قهزمان وزن +۱۰۵ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری جهان امسال، با یکی از زنان اهداکننده مدال‌ها بود که مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار گرفت.

این سایت ضدانقلاب که توسط «مازیار بهاری» فردی که چند سال پیش در ایران به اتهام جاسوسی دستگیر و به چند سال زندان محکوم شد، اداره می‌شود. «ایران وایر» که علاقه زیادی به تابوشکنی و پرداختن به موضوعاتی مانند همجنسبازی دارد، در پی اقدام ارزشمند «علی هاشمی»، از این اقدام ابراز ناراحتی کرد و به یادآوری ماجرای دست‌ندان «مهرداد کرم‌زاده» ورزشکار پرتاب‌دیسک مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن با «کیت مدیلتون» عروس ملکه بریتانیا پرداخت.

«ایران وایر» که عواملش عمدتاً در آمریکا و انگلیس ساکن هستند، با پرداختن به موضوع مذکور، از عقده چندین ساله خود پرده برداشت و نوشت: “«علی خامنه ای»، رهبر جمهوری اسلامی ایران روز ۲۴ اسفندماه سال ۱۳۹۱، حدود شش ماه پس از بازگشت کاروان ایران از رقابت های المپیک و پارالمپیک لندن، در جمع ورزشکاران گفت: «پسر جوان ما با آن خانمی که می خواهد مدال را به گردنش بیاندازد، دست نمی‌دهد؛ این خیلی ارزش دارد. ما فقط از روی تعصب مذهبی یا برای ترویج اعتقادات‌مان کاری نمی کنیم. این (دست ندادن با خانم‌ها) نشانه استقامت و ایستادگی و فلز محکمی است که در عنصر مردم ایران وجود دارد. اینها است که ارزش می‌دهد به یک ملت. اینها را قدر بدانید و ترویج کنید. معنویات در ورزش به ورزش کمک می‌کند. به آبروی ملی هم کمک می‌کند.» اشاره علی خامنه ای به «مهرداد کرم‌زاده» بود. مردادماه سال ۱۳۹۱ پرتابگر دیسک کاروان ورزشی ایران که در مسابقات پارالمپیک لندن مدال نقره گرفت، هنگام دریافت مدال، از دست دادن با «کیت مدیلتون»، همسر شاهزاده «ویلیام» و عروس ملکه بریتانیا خودداری کرد. کرم‌زاده برای نشان دادن خودداری از دست دادن با مدیلتون در هنگام دریافت مدال، در ابتدا دست‌ها را در پشت کمر قرارداد و سپس دست‌هایش را به نشانه تشکر و احترام، بر روی سینه‌اش گذاشت.”

اکنون «ایران وایر» از طرف انگلیسی‌ها میگوید که آنها و بخصوص خاندان سلطنتی از این اقدام نماینده جمهوری‌اسلامی ایران ناراحت شده بود. این وبسایت در گزارش خود می‌نویسد: “ورزشکاران ایرانی که به رقابت‌های بین‌المللی اعزام می‌شوند، از دست دادن با بانوان (به ویژه در مراسم توزیع مدال‌ها) پرهیز می‌کنند … اما امتناع مهرداد کرم‌زاده از دست دادن با عروس بریتانیا آن چنان در رسانه‌های جهان بازتاب داشت که رهبر ایران را مایل به بارها واکنش کند. یک روز پس از دست ندادن ورزشکار پارالمپیک ایران با کیت مدیلتون، خبرگزاری «یونایتدپرس» در بازتاب این خبر نوشت: «منابع آگاه گفتند که ورزشکار ایرانی به دلایل فرهنگی از دست دادن با کیت مدیلتون خودداری کرد زیرا تماس میان زن و مرد نامحرم در ایران و در برخی دیگر از کشورهای مسلمان ممنوع است.» اما روزنامه «سان» از این رفتار قهرمان ایران انتقاد کرد و نوشت: «در فرهنگ انگلیسی، رد کردن دست خانواده سلطنتی، بی‌احترامی به کشور به‌حساب می‌آید.»”

«ایران وایر» در حالی به‌عنوان وکیل خاندان سلطنتی و شخص ملکه ظاهر شده و پس از سالها از ناراحتی آنان بابت دست ندادن یک ورزشکار ایران با عروس ملکه انگلستان سخن گفته که در طول سالهای فعالیتش هیچ‌گاه از جنایات و خیانت‌های دولت و حکومت سلطنتی انگلستان به مردم ایران در مقاطع مختلف تاریخی و بخصوص نقش آنان در قتل‌عام بالغ بر ۹ میلیون ایرانی در سالهای ابتدایی قرن ۲۰ میلادی سخن به میان نیاورده و بلکه همچون بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و دنباله‌های داخلی آنها، همواره در پی سانسور و مخفی‌ نگه‌داشتن این مقطع مهم از تاریخ ایران هستند.

این سایت ضدانقلاب و غرب‌زده، در حالی انتظار دارد که ایرانی‌ها بابت دست ندادن ورزشکارشان با عروس ملکه انگلیس معذرت‌خواهی کنند که تاکنون پیش نیامده  از انگلیسی‌ها بابت جنایاتشان در ایران و به‌ویژه ماجرای قحطی بزرگ در کشورمان حداقل طلب پوزشی لحظی نماید.

انتهای متن/

وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» که در سالهای اخیر یکی از رسانه‌های تحت حمایت دولت‌های غربی برای تبلیغ منفی و سیاه‌نمایی درباره وضعیت جامعه ایران بوده است، چند روز پیش در گزارش به بررسی موضوع دست ندادن ورزشکاران مرد ایرانی در مجامع ورزشی با زنان پرداخت و کوشید تا از این سوژه هم برای تبلیغ علیه فرهنگ دینی مردم و حکومت ایران سوءاستفاده کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme