Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

ما هم جای ایران بودیم، سلاح اتمی می‌ساختیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پایگاه خبری میرتل بیچ آنلاین (myrtlebeachonline) در گزارشی به قلم “دنیل زاموس” با عنوان “ترس آمریکا از ایران بی مورد است” نوشت: ایران هیچ تهدید تروریستی برای ۵۱ ایالت آمریکا نیست و از قدیم نیز نبوده است و هر چقدر هم که سناتورهای آمریکایی و نتانیاهو تلاش کنند تا بنظر بیاید که ایران تهدیدی برای ایالت های آمریکاست، در واضع چنین چیزی درست نیست.

این پایگاه خبری آمریکایی در ادامه نوشت: «در صورتی که اسرائیل از سرزمین‌های فلسطین خارج شود بسیاری از مشکلات حل می‌شود و باید گفت بعید است که ایران از بمب اتمی برای حمله به اسرائیل استفاده کند. تنها ایران در صورتی حمله خواهد کرد که بخواهد حمله و یا بمبارانی را تلافی کند.»

مقله نویس این پایگاه خبری در ادامه افزود: «تاجایی که من می دانم، هیچ یک از ایرانی‌ها هیچ گونه عملیات تروریستی را علیه ایالات متحده آمریکا انجام نداده اند و باید گفت حمله ۱۱ سپتامبر توسط متحدان خود ما (آمریکا) مانند کشورهای پاکستان و عربستان شکل گرفت. اکنون پاکستان به کشوری برای داعش و القاعده تبدیل شده است و بسیاری از دشمنان آمریکا از این کشور تغذیه می شوند. من مطمئن هستم که پاکستانی های زیادی وجود دارند که خواهان از بین رفتند اسرائیل هستند و این در حالیست که در همین زمان پاکستان بمب اتم دارد و باید پرسید که چرا پاکستان هنوز به اسرائیل حمله نکرده است.»

این سایت در پایان نوشت: «باید گفت ایران نمی‌خواهد وارد جنگ با آمریکا بشود و تنها ایران می‌خواهد از خودش محافظت کند. در سپتامبر سال ۱۹۸۰ آمریکا با کمک‌های گزاف نظامی به صدام حسین که شامل سلاح‌های شیمیایی نیز می شد، به ایران حمله کرد و صدام حسین نتوانست در این جنگ احمقانه و غیر ضروری پیروز شود. با نگاهی به تاریخ گذشته، اگر ما هم جای ایران بودیم، ما هم به دنبال توانایی هسته‌ای برای کشورمان بودیم و تنها قصد ما حفاظت از خودمان بود.»

انتهای پیام/الف

Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme