https://telegram.me/empireoflies

ایران جزیره ثبات است؛ غرب وحشی دست بردار نیست

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روز ها در اطراف خودمان شاهد جنایت مزدوران شیطان هستیم.جنایاتی که داعش و جبهه نصره (فتح شام) و گروه های وابسته به فرقه وهابیت در سوریه مرتکب می شوند از یک طرف و قتل عام مردم بی گناه و بی پناه یمن توسط وهابیون عربستان از طرف دیگر, همه و همه نشان از این دارد که منطقه خاورمیانه در آتش ناامنی و بی ثباتی می سوزد و هیچ یک از مدعیان قلابی حقوق بشر را صدایی برنخواسته و بانگی بر نمی آید.

گویی طرفداران مدرنیست ، مدرنیته ، انسانیت ، حقوق بشر ، فمینیست و … را مهر سکوت بر لب خورده و فراموش کرده اند که مردم بی گناه این کشورها نیز انسان هستند و بخشی از جامعه جهانی می باشند . کسی نمی گوید که عربستان بمب های ساخت امریکا و انگلیس و فرانسه را بر سر زنان و کودکان شیعه یمنی فرو می اندازد ، امریکا و متحدانش سکوت می کنند و اقدام مثبتی برای جلوگیری از این اعمال وحشیانه به عمل نمی آورند . چرا کسی فریاد نمی زند وقتی داعش در سوریه جنایات هولناک مرتکب می شود و بشریت را به سخره می گیرد؛ در حالی که پولهای عربستان به جیب سردمداران  آن سرازیر می شود تا با آن پول های باد آورده سلاح خریداری و از آن برای کشتار مردم بی گناه سوریه استفاده کنند .

این مدعیان دروغین حقوق بشر اعم از دولت های غربی ، رسانه های وابسته به آنها نظیر BBC،VOA , رادیو فردا و همچنین نیروهای وابسته و خود فروخته اعم از وطنی ها و غیر وطنی ها که جیب خود را از پول مالیات مردم طبقه متوسط این کشورها پر می کنند هیچ به خود نمی گویند که چرا هر وقت شدت جنایات داعش در سوریه و عراق بیشتر می شود و هرگاه جنایت عربستان در یمن فزونی می گیرد، فریاد ها و مخالفت ها با ایران بیشتر می شود؟ هیچ گاه آیا از خود پرسیده اند که مدعیان حقوق بشر انگلیسی که دولت انگلستان را تشویق می کنند تا بر علیه جمهوری اسلامی ایران به دادگاه لاهه شکایت کند (چون فلان جاسوس را به زندان انداخته است) چرا از دولت خود نمی خواهند تا عربستان سعودی که بمب های انگلیسی را بر سر عده ای بی گناه یمنی در مراسم عزاداری ریخته و ۷۰۰ زن و مرد  بی دفاع را به شهادت رسانده است دادگاهی نماید ؟ اگر از خود چنین سوالاتی را نپرسیده اند ، بسیار ساده لوح ، ابله و نادان هستند که می بینند اما نمی فهمند جنایت کدام است و اگر چنین پرسش هایی را با خودشان مطرح کرده اند ولی صدایشان در نمی آید پس بسیار خائن و پست هستند که منافع خود را به جان انسان های بی گناه و بی دفاع ترجیح داده اند . برای این نان به نرخ روز خورها این موضوع را در چند خط تشریح می کنیم ، باشد که به خود آیند و دست از رذالت بردارند و خود را در جامعه ی انسانی بیش از این زیر سوال نبرده و انگشت نمای عام و خاص نکنند.

جمهوری اسلامی ایران که این روزها در منطقه ای عاری از ثبات و آرامش قرار دارد و کشور های اطرافش از ترکیه و افغانستان گرفته تا یمن و عراق و سوریه توسط داعش و عربستان و امریکا و متحدانشان در آتش و خون غرق شده اند و هر روز از گوشه و کنار این کشورها، خبر های ناگواری از جنایات این فاسدان تاریخ به گوش می رسد، جزیره ثبات و آرامی است که هیچ دست آلوده ای نمی تواند این آرامش و آسایش را بر هم بزند . این روزها که منطقه ناآرام است و کشورهای مرتجع عرب با بمب های ساخت قدرت های غربی آتش و خون را در پهنه کشورهای مظلوم منطقه می گسترانند، این ایران اسلامی است که در نهایت آرامش و در اوج امنیت کعبه آمال مردم مسلمان دنیا شده و الگویی است که همه مسلمانان تحت ظلم و ستم از یمن و بحرین تا عربستان و … آرزوی آن را دارند که در کشور آنها نیز دولتی همچون جمهوری اسلامی ایران بر مصدر امور باشد نه دولتی مثل بحرین که مردم کشورش را با اسلحه اشغالگران عربستان سعودی به سکوت تهدید می کند و …

به تاسوعا و عاشورای امسال نگاه کنید ، میلیون ها مسلمان شیعه ایرانی به خیابان ها آمدند ، عزاداری کردند و در کمال آسایش و امنیت به خانه هایشان برگشتند. اما یک قطره خون از بینی کسی جاری نشد. همه این امنیت و ثبات حاصل از جانفشانی ها و اقتدار نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران و همدلی آنها با مردم جامعه است . آن چیزی که دشمنان ایران اسلامی را وادار می کند تا دهان گشاد خود را باز کنند و ایران را متهم به نقض حقوق بشر و از این دست ادعا های بیهوده نمایند همین ثبات و امنیت است. این نهایت آرامش و آسایش مردم ایران است که خواب آرام را بر دولتهای مرتجع منطقه تلخ کرده است و دولت های جنایتکار غربی را به تکاپو انداخته تا تمام توان خود را صرف این کنند که به واسطه ادعاهای این چنین بیهوده افکار عمومی در کشورهای خود و کشورهای مسلمان تحت اشغال را منحرف نموده و از پاسخ به پرسش مردم تحت فشاری که به خاطر بی عرضه بودن دولتمردان و فاسد بودن سیاستمداران حاکم بر کشورشان به فریاد آمده اند ، خودداری نمایند.

آنچه که دنیای غرب و وهابیون جیره خوار آنها را که شاخه ای دور شده و منحرف از اسلام ناب محمدی (ص) می باشند را به هراس و نگرانی انداخته است زندانی شدن این جاسوس یا اعدام فلان قاچاقچی مواد مخدر نمی باشد ، چراکه آن ها خود به خوبی می دانند که حقوق بشر در سیاست آنها نه معنایی دارد و نه مفهومی و تنها بهانه ای است برا اینکه بر کثافت کاری هایی که در کشورهای مظلوم منطقه انجام می دهند سر پوش بگذارند و اذهان پرسش گر و جوینده حقیقت را از واقعیت های موجود منحرف نمایند . آری ایران جزیره ثبات و آرامش و امنیت است و این به بهای وجود آموزه های حسینی است که از عاشورا و کربلا به ما رسیده است. ایران آزاد و اسلامی کشوری است که ثبات و آرامش آن همچون خاری در چشمان دشمنان داخلی و خارجی اش فرو رفته و آنها را می آزارد. درک این واقعیت نیز امری است که اگر دشمنان وطنی بفهمند هرگز هم پیمان با بیگانگان نخواهند شد و ننگ خود فروشی را برخود نخواهند خرید اما دریغ که گویی این بی خردان را امیدی به نجات از تباهی و سیاهی نمی باشد.

برگرفته از سایت مبدیان

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme