https://telegram.me/empireoflies

اگر آنلاین هستید، آسیب پذیر هستید/ ببینید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیکی از آسیب هایی که در سالهای اخیر گریبانگیر جوامع بشری به ویژه خانواده ها شده، تکنولوژی روز و به ویژه استفاده از اینترنت می باشد.

هرچند اینترنت به عنوان پل ارتباطی میان مردم جهان، فوائد بسیاری را به ارمغان آورده، اما نمی توان مشکلات پدیدآمده به سبب آن را نادیده گرفت.

سوء استفاده از اطلاعات محرمانه و ورود به حریم خصوصی افراد از مهمترین مسائلی است که بسیاری از انسان ها را به دوری از این تکنولوژی نفوذپذیر وادار ساخته است.

در گزارشی که از شبکه صدای آمریکا پخش شده، بر این نکته تصریح می شود که اگر خواهان این هستید که همواره آنلاین باشید، باید این نکته را بپذیرید که آسیب پذیر هستید و راه های زیادی برای نفوذ به حریم خصوصی شما وجود دارد.

به نظر می رسد با توجه به زیر نظر داشتن شبکه جهانی اینترنت توسط شبکه های جاسوسی آمریکا، بدیهی است که در استفاده از این شبکه، احتیاط بیشتری به خرج بدهیم.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/جام نیوز

در گزارش شبکه صدای آمریکا بر این نکته تصریح می شود که اگر خواهان این هستید که همواره آنلاین باشید، باید این نکته را بپذیرید که آسیب پذیر هستید و راه های زیادی برای نفوذ به حریم خصوصی شما وجود دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme