https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون و ادعای جعلی حقوق‌بشر

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اپوزیسیون خارج نشین در طول سال ها فعالیت بر علیه ملت ایران مدعی بوده که خواهان دموکراسی و احترام برای حقوق بشر در ایران است. در همان حال این به اصطلاح اپوزیسیون حامی‌ تحریم‌های کمر شکن اقتصادی ودرواقع همان جنگ اقتصادی و تهدید و جنگ نظامی است.

برنامه‌های صدای آمریکا، بی‌ بی‌ سی‌، ایران اینترنشنال، “من و تو،” و تلویزیون‌های لوس آنجلسی را که  تماشا می کنیم و میبینیم “کارشناسان” و “تحلیلگران” آن چگونه مستقیم و غیر مستقیم از تحریم که هیچ، از جنگ هم حمایت میکنند، و در روز‌های اخیر بارها نااامیدی خود را از اینکه ترامپ حاضر نیست وارد جنگ با ایران شود ابراز کرده ا‌ند.

در سایت “گویا”فردی که به همه فحاشی می‌کند چندین بار آرزوی خود برای حمله به ایران را بیان کرده است، و حتی ماه‌ها پیش ترور دانشمندان و کارکنان هسته‌ای کشور توسط اسرائیل را مورد حمایت قرار داد با این “استدلال” که این ترور‌ها برای امنیت اسرائیل لازم بودند. 

هر کسی‌ که ادعا می‌کند خواهان دموکراسی و احترام برای حقوق بشر در ایران است، ولی‌ از جنگ و تحریم حمایت می‌کند، دروغ میگوید. این دو دو روی یک سکه هستند. ابتدایی‌ترین مولفه حقوق بشر مردم، حق زیستن است؛ انسان مرده حقوقی ندارد. حق زیستن به معنی‌ حق امنیت داشتن، در صلح زندگی‌ کردن، شغل داشتن، غذایی کافی‌ برای خود و خانواده خود داشتن، مسکن داشتن، و نگران آینده خود و فرزندان خود نبودن است.

با جنگ و تحریم اقتصادی این حقوق پایمال میشوند. نمیتوان خودرا حامی‌ حقوق بشر و دموکراسی دانست ولی‌ از جنگ و تحریم اقتصادی حمایت کرد.  مسیر رسیدن به دموکراسی در ایران از داخل کشور زیبای ما می‌گذرد، نه از لندن، واشنگتن، پاریس، ریاض، و تل اویو. به زبان دیگر رسیدن به چنین آرمانی یک فرایند است، نه یک پروژه که تاریخ مشخص برای ابتدا و انتهای خود دارد.

در عین حال، نمیتوان خودرا حامی‌ دموکراسی و حقوق بشر معرفی‌ نمود، ولی‌ از خروج غیر قانونی آمریکا از برجام حمایت کرد، چرا که با برداشتن تحریم‌ها امید اقتصادی مردم افزایش یافته بود. نمیتوان خودرا حامی‌ دموکراسی و احترام به حقوق بشر در ایران معرفی‌ نمود، ولی‌ از انواع و اقسام فشار‌ها حمایت کرد. نمیتوان خودرا شهروند ایران و حامی‌ دموکراسی و حقوق بشر مردم ما دانست ولی‌ به دادگاه‌های آمریکا بعنوان یک شهروند امریکایی شکایت کرد. این نکات اشاره به شکایت مهر انگیز کار و چند نفر دیگر از اپوزیسیون های مقیم خارج دارد که همچون کرکس در انتظار چپاول حقوق ملت ایران هستند.

وظیفه ایرانیان واقعی‌ خارج از کشور حمایت از حقوق مردم در ایران، مخالفت با تحریم‌های اقتصادی و تهدید و جنگ نظامی است. فقط در این صورت است که ایرانی واقعی‌ میهن دوست، و حامی‌ دموکراسی و احترام برای حقوق بشر خواهد بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme