https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون ورشکسته جا پای تروریست‌های منافقین گذاشت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق و اپوزیسیون امروز که بسیار سعی می‌کند با هنجارشکنی و سخنان شاذ، جای خود را در دل مخالفان جمهوری‌اسلامی باز کند، این‌بار با توهین به مراجع تقلید بخصوص آیت‌ا… «صافی گلپایگانی»، از پروژه مخالفان عقب‌افتاده جمهوری‌اسلامی در قتل و ترور روحانی‌ها و علمای دین حمایت کرد.

نوری‌زاد که با وجود عضویت پسرش «ابوذر نوری‌زاد» در گروهک تروریستی منافقین، آزادانه در ایران زندگی می‌کند و ادعای دفاع از حقوق‌بشر می‌کند، در صفحه شخصی خود نوشت: “آیت‌الله‌هایی چون این (صافی گلپایگانی) به حوزه‌های شعوری مردم پای نهاده‌اند و در این حوزه‌ها، به دخالت و خرابکاری مشغولند! … دلیلی بر احترام بی‌چون و چرا نمی‌بینم و تا هر کجا که مقدورمان باشد، دست به پاکسازی شان می‌بریم!”

این اپوزیسیون تندرو، در این متن علنا روحانیون و مراجع تقلید را تهدید به ترور و قتل کرده است که برخورد دستگاه‌های ذی‌ربط به گستاخی این فرد را ضروری می‌کند.

پروژه حمله و ترور روحانیون دینی تحت عنوان «آخوندکشی» از چند وقت پیش از سوی برخی عناصر اپوزیسیون مانند «امیرعباس فخرآور»، «مهدی میرقادری»، «علی جوانمردی» و … که همگی سر در آخور دولت‌های غربی بخصوص آمریکا دارند، آغاز شد و اکنون نوری‌زاد هم از آن حمایت می‌کند؛ پروژه‌ای که در ماه‌های اخیر سبب شهادت تعدادی از روحانیون اتفاقا مردمی و خادم در چند شهر کشور مانند همدان و کازرون توسط افراد شرور و سابقه‌دار شده است.

«امیرعباس فخرآور» یکی دیگر از عناصر ضدانقلاب مقیم آمریکا که به مزدوری برای مقامات آمریکایی شهره است هم مانند نوری‌زاد از پروژه «آخوندکشی» حمایت کرد و مدعی شد که کشورهایی که به توسعه رسیده‌اند، زمانی آخوندکشی را انجام داده و افراد متعصب مذهبی را کنار زده‌اند تا به توسعه برسند! به نظر می‌رسد از نظر این اپوزیسیون فراری توسعه از مسیر قتل و کشتار می‌گذرد. با این حساب می‌توان هیلتر را هم بزرگترین حامی توسعه دانست!

به نظر می‌رسد برخی از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون که از مقابله منطقی با نظام جمهوری‌اسلامی مایوس شده و همه راه‌های سیاسی حتی مزدوری برای دشمنان ایران اسلامی را بی‌نتیجه دیده‌اند، مانند اسلاف خود در گروهک تروریستی منافقین که دستشان به خون بیش از ۱۷ هزار ایرانی آلوده است، به آدمکشی روی آورده‌اند و با مغز ناقص خود فکر می‌کنند با اقداماتی مانند «آخوندکشی» می‌توانند نظام جمهوری‌اسلامی را تضعیف کنند و به هداف خود برسند!

به هر حال، متمسک شده ضدانقلاب به قتل و جنایت تنها نشانه شکست کامل آنها است و در آینده تنها سبب بدنامی بیشتر آنها نزد مردم ایران می‌شود. اینگونه حمایت‌ها از اقدامی تروریستی و جنایت‌کارانه توسط اپوزیسیون، در حالی انجام می‌شود که این افراد بارها منکر احتمال سوریه‌سازی ایران در صورت براندازی حکومت ایران شدند.

انتهای متن/

«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق و اپوزیسیون امروز که بسیار سعی می‌کند با هنجارشکنی و سخنان شاذ، جای خود را در دل مخالفان جمهوری‌اسلامی باز کند، این‌بار با توهین به مراجع تقلید بخصوص آیت‌ا… «صافی گلپایگانی»، از پروژه مخالفان عقب‌افتاده جمهوری‌اسلامی در قتل و ترور روحانی‌ها و علمای دین حمایت کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme