https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون: نیازمند کمک آمریکا هستیم!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های پس از روی کار آمدن دولت جدید در آمریکا، هر یک از طیف‌ها و گروه‌های اپوزیسیون، با برگزاری همایش‌ها و دیدارهایی با مقامات آمریکایی، به دنبال جلب حمایت آنها هستند.

در ماه‌های پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به‌عنوان رئیس جمهور آمریکا و به قدرت رسیدن جمهوری‌خواهان در مجلس آمریکا، راه‌روهای کنگره آمریکا و کاخ‌سفید، به جولانگاه عناصر اپوزیسیون تبدیل شده و مخالفان جمهوری‌اسلامی از «ربع پهلوی» تا «امیرعباس فخرآور» و «فضائل عزیزان» برای پول گرفتن از سناتورها، کنگره آمریکا را  قرق کرده و تعدادشان از خود آمریکایی‌ها بیشتر است!

خیانت و درخواست کمک عناصر اپوزیسیون آنقدر برایشان عادی شده که در توجیه این اقدام خود می‌گویند «بسیاری از رهبران بزرگ و خوشنامِ حرکت‌های آزادی‌بخشِ جهان مانند گاندی و ماندلا نیز مذاکره با دوست و دشمن را با آغوش باز می‌‌پذیرفتند.»

«فضائل عزیزان» یکی از عناصر اپوزیسیون خُرده‌پا و ناچیز که حامی گروه‌های تروریستی شرق کشور نیز است، به تئوریزه و بهانه‌تراشی برای گرفتن کمک‌های دولت‌های اجنبی برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی پرداخت. وی درخواست از دولت‌های بیگانه جهت مبارزه و سرنگونی(!) حکومت ایران را در مقاطع کنونی اجتناب‌ناپذیر دانست و در استدلالی ابلحانه با ادعای اینکه «حکومت جمهوری اسلامی جهت بقای خود و سرکوب بیشتر شهروندان ایرانی از همه دولت‌های خارجی‌ کمک می‌گیرد»، گفت: “چرا باید وقتی اپوزیسیون ایران از دولت‌های خارجی کمک میگیرند ، مورد تقبیح قرار بگیرند؟ برای سرنگون‌کردن این رژیم نیازمند حمایت آمریکا هستیم …”

این سخن عزیزان، یادآور سخنان چند وقت اخیر «ربع پهلوی» است که در مصاحبه‌ای اعتراف کرده بود که اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی برای مبارزه، نیازمند کمک دولت‌های غربی و بخصوص آمریکا است و بدون حمایت آنها نمی‌تواند کاری بکند.

این رفتارهای خائنانه و آشکار عناصر اپوزیسیون، صدای برخی دیگر از مخالفان جمهوری‌اسلامی را در آورده است. آش آنقدر شور شده که «شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال فردا» با انتقاد از حضور برخی از عناصر اپوزیسیون در کنگره آمریکا، تصریح کرد: “… برخی وقتی برخی افراد می‌خواهد درباره ایران صحبت کنند به کنگره آمریکا می‌روند؟ چرا انتظار دارند همیشه آمریکایی‌ها به ما کمک کنند؟ چرا فکر می‌کنیم ما عرضه نداریم و حتما باید آمریکا به ما کمک کند؟ احتمالا مردم ما (اپوزیسیون) را قبول ندارند که دستمان را جلوی خارجی دراز می‌کنیم …”

پایان/

در ماه‌های پس از روی کار آمدن دولت جدید در آمریکا، هر یک از طیف‌ها و گروه‌های اپوزیسیون، با برگزاری همایش‌ها و دیدارهایی با مقامات آمریکایی، به دنبال جلب حمایت آنها هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme