https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون نگران حال داعشی‌ها شد!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون از آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل عراق از دست تروریست‌های داعشی ابراز نگرانی می‌کنند، «احمد رافت» یکی از عناصر اپوزیسیون و حامی تجزیه‌طلبان است که نگران آزادسازی موصل توسط نظامیان عراقی است.

«احمد رافت» از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین است که از پدری ایرانی و مادری ایتالیایی در تهران به دنیا آمده و پس از پایان تحصیلات دبیرستانی برای ادامه تحصیلات در رشته حقوق سیاسی به ایتالیا رفت و در این سال‌ها فعالیت خود را در کنفدراسیون دانشجویان ایرانی آغاز نمود.

وی در سال ۱۳۵۶ پس از چهار سال اقامت در آلمان به ایتالیا بازگشت و در رسانه «روزنامه‌ی کارگران» آغاز به کار کرد و از آن زمان تاکنون در رسانه‌های مختلف ایتالیایی، اسپانیایی، سوئیسی، انگلیسی، آمریکایی و عربی فعالیت داشته و برای هر کس که به او پول بدهد کار کرده است؛ حتی بهایی‌ها و تجزیه‌طلبان!

این اپوزیسیون که از نفرات اصلی روزنامه «کیهان لندن» نیز است، به مدت ۲۱ سال فرستاده‌ی ویژه‌ی هفته نامه‌ی اسپانیایی «تیمپو» در خاورمیانه بوده و تاکنون با رسانه‌های فارسی زبان بیگانه از جمله «دویچه وله»، «بی‌بی‌سی»، «رادیو آزادی»، «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» به طور مستقیم و غیرمستقیم نیز همکاری دارد.

«احمد رافت» در کنار «علیرضا نوری‌زاده»

رأفت که ارتباط نزدیکی با تجزیه‌طلبان شرق و غرب کشور دارد و یکی از دوستان نزدیک «علیرضا نوری‌زاده» (معروف به «سعودی زاده») است، بارها با حضور در رسانه‌های مختلف ضدانقلاب، از گروه‌های قومیت‌گرا و تجزیه‌طلب حمایت کرده بود.

«احمد رافت» هم مانند نوری‌زاده ارتباط نزدیکی با دستگاه‌های امنیتی سعودی دارد و همواره از اعمال این رژیم حمایت کرده و در مواقع لزوم، در برابر جنایت سعودی سکوت می‌کند.

«احمد رأفت» در حمایت از گروه‌های قومیت‌گرا و تروریستی یاد طولایی دارد، به طوری که بارها با سرکردگان گروهک‌های تجزیه‌طلب بخصوص پان‌ترک‌ها و پان‌عرب‌ها مصاحبه نموده و به حمایت از آنها پرداخته است.

این روزنامه‌نگار و اپوزیسیون خارج‌نشین با استدلالی احمقانه به توجیه حمایت خود از تجزیه‌طلبان پرداخت و در صفحه فیسبوکش نوشت: “بنده را متهم به تجزیه‌طلبی می‌کنند. روزنامه‌نگار نمی‌تواند درباره مسائل اطرافش خنثی و بی‌نظر باشد چون قبل از آنکه روزنامه‌نگار باشم من یک شهروند فعال سیاسی هستم. علت این اتهام بنده پرداختن به موضوع زندانیان سیاسی اقلیت‌ها و ملیت‌های مختلف بلوچ، عرب، کرد و ترک است. در پاسخ باید بگویم که پرداختن به این موضوع بخاطر عدم آزادی این گروه‌ها در بیان عقاید و افکارشان در رسانه‌های رژیم و حتی رسانه‌های سیاسی اپوزیسیون در خارج کشور است. اگر من هم به‌عنوان یک ایرانی از این افراد استقبال نکنم و حرف آنها را منعکس نکنم آیا به سانسور و تک رایی متهم نمی‌شوم … چرا تمامیت ارضی و مرزهای کشور ایران برای ما اینقدر تابو شده است ؟ …”

اکنون این روزنامه‌نگارِ حامی تجزیه‌طلبان، حمایت از داعشی‌ها را هم به پرونده خود اضافه کرده و به مناسبت آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل از دست تروریست‌ها داعشی، همچون «بی‌بی‌سی فارسی» مسائل قومیتی را بهانه قرار داد و نگرانی خود را از آزادسازی موصل هویدا نمود.

اینگونه عناصر اپوزیسیون که در برابر جنایات داعش لال هستند، با حمایتشان از گروه‌های تروریستی بیش از پیش ماهیت خود را افشا میکنند و آبروی نداشته خود را نزد افکار عمومی می‌برند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون از آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل عراق از دست تروریست‌های داعشی ابراز نگرانی می‌کنند، «احمد رافت» یکی از عناصر اپوزیسیون و حامی تجزیه‌طلبان است که نگران آزادسازی موصل توسط نظامیان عراقی است. «احمد رافت» از عناصر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme