https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون مثل سگ و گربه به جان هم افتاد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد تشدید اختلاف بین عناصر اپوزیسیون و افشاگری آنها علیه یکدیگر هستیم.

چند روز پیش «امیرعباس فخرآور» مزدور معلوم‌الحال سرویس جاسوسی آمریکا در یکی از برنامه‌هایش با حمله به «امین فرزین» اپوزیسیونِ فراری، علیه او دست به افشاگری زد و گفت: “از حدود ۸-۹ ماه پیش از زمان انقلاب قانون اساسی در ایران (اغتشاشات) فردی از خبرنگاران سابق صداوسیما که از کارمندان اطلاعات سپاه است، میفرستنش آلمان و سپاه بهش پول و امکانات و خانه و شرکت می‌دهد و یک شبکه یوتیوب راه می‌اندازد و نقش اپوزیسیون را بازی می‌کند و خود را به «روح‌ا.. زم» مدیرآمدنیوز نزدیک می‌کند. من از اول به زم هشدار دادم که این فرد مامور ایران است. مردم هم نادان هستند که این چیزها را نمی‌بینند …”

فخرآور با بیان این ادعا که اطلاعات سپاه از طریق «امین فرزین» در آمدنیوز نفوذ کرده است، در بخش دیگری از سخنانش «آمدنیوز» را به تجزیه‌طلبی متهم کرد و گفت: “آمدنیوز گروهی به نام «جریان سوم» معرفی کرده که حداقل دو نفر از اعضای اصلی آن رسما از تجزیه ایران سخن می‌گویند. آنها تجزیه‌طلبی را با عنوان استقلال‌طلبی معرفی می‌کنند …”

این جاسوس CIA با بیان اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی با تمام توان در حال نابودی ما است، گفت: “رژیم با تمام ابزارهای خود میخواد در ما نفوذ کند و سعی میکند ما را ناامید کند. آمدنیوز امروز اخبار مبارزان واقعی را سانسور میکند و خبرهای مامور اطلاعات سپاه مانند فرزین را منتشر میکند …”

فخرآور در پایان به «روح‌ا… زم» هشدار داد تا ارتباط خود با عناصر اطلاعات سپاه را قطع کند و با «جریان سوم» هم قطع ارتباط کند و افزود: “ما در «کنگره ملی ایرانیان» از این جریان به هیچ وجه حمایت نمی‌کنیم و آن را جریانی خطرناک می‌دانیم، اگر بخواهیم این روش را ادامه دهید مردم به شما پشت می‌کنند.”

پس از این سخنان فخرآور، «روح‌ا… زم» مدیر آمدنیوز علیه فخرآور بیانیه‌ای صادر کرد و در آن نوشت: “چندی است فردی که در خلاف‌گویی و بیان سخنان کذب شهره‌ی عام و خاص است و این صفت رذیله، باعث تفرق ایرانیان خارج از کشور از حوالی وی شده، مدعی است در تأسیس رسانه‌ی «آمدنیوز» دست به کار بوده است!!بنده ادعایی چنین گزاف را تکذیب و آن را در راستای سایر کذبیات منتشره این روزها در برخی مدیاها ارزیابی می‌کنم و از فخرآور می‌خواهم هر گونه سندی دال بر کمک یا همراهی برای راه‌اندازی این رسانه و نقش خود در تأسیس آن را دارد، برای مردم منتشر کند … چندی قبل نیز آقای فخرآور در اقدامی زشت و خلاف شخصیت یک مدعی اخلاق‌مدار و صادق، در مصاحبه‌ای با یک نشریه‌ی آمریکایی، ادعا کرد «آمدنیوز» برای اوست و او بانی انقلاب مردم ایران در دی‌ماه ۹۶ بوده است!!”

«روح‌ا… زم» فخرآور را به دروغگویی متهم کرد و گفت: “هر کس هر سندی دارد که «آمدنیوز» را او بنا نهاده یا حتی یک دلار (به جز کمک‌های مردمی) به این رسانه کمک کرده، فی‌الفور منتشر کند. از آقای فخرآور نیز خواهشمندم از ارائه‌ی دروغ‌های این‌چنینی یا بیان سخنان واهی و دور از واقعیت به نام یا منتسب به بنده خودداری کرده یا آن‌که برای آن‌چه به بنده منتسب می‌کند، سند ارائه دهد. آگاهی حق مردم است، هر کسی خواست آن را خوش آید، هر کسی هم نخواست باز هم خوش آید! ما در راه آزادی و آگاهی مردم از «شمشیر پلاستیکی سیاوش» … هراسی به دل نداریم.”

«امین فرزین» هم پس از سخنان فخرآور علیه خودش، در پاسخ به او گفت: “فخرآور در این سالها کاری برای مردم نکرده و یک شیاد است و ارزشش از یک گوجه کمتر است. پدر من با پدر فخرآور همکار بودند و من اطلاعاتی از او دارم که اگر منتشر کنم برای همیشه از عرصه فعالیت سیاسی باید کنار بکشد و فرار کند …”

این نخستین بار نیست که عناصر اپوزیسیون مثل سگ و گربه به جان هم افتادند. هنوز هیچ خبری نشده، آنها برای بدست آوردن قدرت در آینده سیاسی ایران(!) با یکدیگر به جنگ قدرت پرداخته و علیه یکدیگر دست به افشاگری می‌زنند.

انتهای متن/

هر روز شاهد تشدید اختلاف بین عناصر اپوزیسیون و افشاگری آنها علیه یکدیگر هستیم.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.28 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme