https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون متوهم است!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته گذشته نامه‌ای از سوی گروهی از عناصر اپوزیسیون فراری و خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا درباره افزایش تحریم ملت ایران نوشته و منتشر شد که بازتاب زیادی در میان افکار عمومی داشت و بیش از همیشه خیانت عناصر ضدانقلاب را برای همگان مشخص کرد.

در بین این ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضد انقلاب افراد شناخته‌شده‌ای مانند «احمد باطبی»، «شایان آریا»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی» و «امیرحسین اعتمادی» حضور داشتند که با امضا و ارسال نامه‌ای برای رئیس جمهور آینده آمریکا با بیشرمی و وقاحت از ترامپ خواستند تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران اسلامی، از مخالفان جمهوری‌اسلامی حمایت کند.

ارسال نامه توسط افراد مذکور به ترامپ، آنقدر بیشمرمانه بود و به قدری در بین کاربران ایرانی شبکه‌های واکنش منفی داشت که برخی از عناصر اپوزیسیون و عوامل رسانه‌های بیگانه و معاند نیز مجبور به واکنش در برابر آن شدند.

برخی از این عوامل رسانه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» با یک موضع‌گیری سطحی سعی کردند خود را از انگ وطن‌فروشی دور کرده و چهره حقیقی خود را بیش از پیش برای همگان هویدا نکنند و طرفدارانی که اکثرا با فریب و از روی ناآگاهی جذب کرده‌اند را نگهدارند.

چند روز پیش «کامبیز حسینی» مجری سابق «صدای آمریکا» و مجری کنونی «رادیو فردا» در برابر سیل انتقادات مخاطبین ایرانی، مجبور شده بود اقدام امضاکنندگان نامه به ترامپ را رد کند و بنویسد: ” از زمانی که نامه به ترامپ در فضای مجازی «داستان» شده است، گروه زیادی از دوستان این صفحه نظر من را خواسته‌اند و باید عرض کنم که مواضع من کاملاً در برنامه‌هایی که تهیه می‌کنم مشخص است و با هر گونه تحریم و جنگ و خشونت و این حرف‌ها مخالفم. تحریم هوشنمد و غیرهوشمند نداریم! تحریم تحریم است و دودش به چشم مردم عادی می‌رود. اصلاً اگر کسی هوش داشت که جنگ و تحریم راه نمی‌انداخت. هوشمندانه‌ترین کار ممکن صلح است. ضمن اینکه لزوماً کسی که دم از صلح می‌زند موافق جمهوری اسلامی نیست!‌ هر کس هم به ترامپ نامه نوشت غلط کرد! …”

تصویر از صفحه فیسبوک «کامبیز حسینی»

«رضا (مراد) ویسی» یکی دیگر از عوامل «رادیو فردا» (وابسته به سازمان CIA که سابقه دشمنی زیادی با مردم ایران دارد) بود که به نامه مذکور واکنش نشان داد و با متوهم نامیدن اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی، در صفحه فیسبوکش نوشت: “هفت سالی که درون کشور نیستم هر روز و شبش را سخت تلاش کرده‌ام نزدیک به زندگی مردمان درون سرزمینم فکر کنم، بنویسم و سخن بگویم تا اگر کمکی نیستم دردی بر دردهای بسیارشان نیفزایم. برخی از ما خارج نشینان گاه بهتر است از توهم کمک کردن به ایران و ایرانیان دست بر داریم و هیچ کاری نکنیم… هیچ…”

نباید فراموش کرد که افرادی مانند «کامبیز حسینی» و «رضا ویسی» در حالی برای فرار از انتقادات مخاطبین، به نامه ۳۰ وطن‌فروش به ترامپ، واکنش نشان می‌دهند و آن را محکوم می‌کنند که هرکدام باسابقه طولانی در فعالیت‌های ضدایرانی و کمک و خدمت به دشمنان ملت ایران دارند.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته گذشته نامه‌ای از سوی گروهی از عناصر اپوزیسیون فراری و خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا درباره افزایش تحریم ملت ایران نوشته و منتشر شد که بازتاب زیادی در میان افکار عمومی داشت و بیش از همیشه خیانت عناصر ضدانقلاب را …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme