https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون فراری: آمریکا باید ایران را تنبیه کند!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ تندرو است که در سالهای اخیر به ‌طور متعدد مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است.

وی که آتئیست و کارشناس ارشد میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با عوامل سازمان CIA دارد. جلالی که یکی از موسسان کانال شایعه‌پراکن و آشوب‌طلب «آمدنیوز» بوده، خود را یک صهیونیست می‌داند!

«مهدی جلالی تهرانی» که به داشتن مواضعی تند علیه جمهوری‌اسلامی معروف است و از حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده، علناً از رژیم صهیونستی حمایت می‌کند و حتی گفته که باید صهیونیسم جهانی به رسمیت شناخته شود.

این اپوزیسیون فراری که در چند سال اخیر مانند دیگر عناصر اپوزیسیون امید زیادی به ترامپ برای حمله نظامی به ایران داشت، در ماه‌های اخیر از رئیس‌جمهور آمریکا بابت حمله نکردن به ایران انتقاد کرده است. سرکرده گروهک اپوزیسیون «جریان سوم»، چندی پیش نیز در پی سخنان منفعلانه رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران با وقاحت گفته بود: حواس‌تان باشد از دوره کاری تضمین شده شما یک‌ سال و نیم بیشتر نمانده است. باید تا آن موقع پدر حکومت در آمده باشد. وگرنه چه فایده‌ای برای ما داشته‌اید؟”

وی که سابقه حمایت از بت‌پرستی را هم دارد، چند روز پیش بعد از حمله تلافی‌جویانه به پالایشگاه‌های رژیم سعودی توسط انقلابیون یمنی، انگشت اتهام را به سوی ایران گرفت و با درخواست از کشورهای غربی بخصوص آمریکا برای حمله نظامی به ایران، ادعا کرد: “حمله به تاسیسات نفتی سعودی نشان داد تا زمانی که یک عامل شرور تنبیه نشود، شرارت خود را افزایش خواهد داد. حکومت ایران تا این لحظه هیچ مانعی در مقابل خود ندیده و بسوی یک جنگ غیرمتعارف فراگیر پیشروی می‌کند. راه جلوگیری از جنگ فقط متوقف کردن آن با حملات تنبیهی بازدارنده است”

این اپوزیسیون مواجب‌بگیر دولت آمریکا چندی پیش نیز خواستار افزایش فشار دولتهای غربی بخصوص آمریکا به حکومت ایران برای تضعیف قدرت دفاعی بخصوص توانایی بازدارنده موشکی کشورمان شده بود.

این سخنان خانئانه «مهدی جلالی تهرانی» سبب اعتراض بسیاری از کاربران فضای مجازی به او شد و کار به جایی رسید که افرادی مانند «محمد منظرپور» از عوامل رسانه‌های بیگانه با حمله به جلالی در توییتی نوشت: “این پفیوز رسما خواستار حمله تنبیهی محدود ولی موثر آمریکا به ایران شده. تف به شرف نداشته اش. لجن ته چاه فاضلاب قمپوزیسیون

همان‌طور که می‌بینید، امروز کار عناصر اپوزیسیون به جایی رسیده که علاوه بر آنکه صراحتا خود را مواجب‌بگیر دشمنان ملت ایرانی می‌دانند، از روی ناامیدی در بازگشت به ایران و بر اساس منطق «اگر آبی برای من نجوشید می‌خواهم سر سگ در آن بجوشد»، از حمله نظامی آمریکا به ایران حمایت می‌کنند.

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. محمد صالح نادی

    تنش خیلی میخواره..باید به امید دانا بگم یه گوشمالی بهش بده.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme