https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون: فخرآور شارلاتان است

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف مخالفان جمهوری‌اسلامی و ضدانقلاب هستیم.

شکاف و اختلاف بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون به حدی است که هر روز علیه یکدیگر به افشاگری دست می‌زنند و از فساد اخلاقی یکدیگر خبر منتشر می‌کنند.

در ادامه درگیری روزهای اخیر عناصر اپوزیسیون به سرکردگی «امید شریفی دانا» و «امیرعباس فخرآور»، اینبار «نازنین زرین کلاه» همسر «امید دانا» با انتشار تصویری از حضورش در پارلمان سوئد، با کنایه به فخرآور به‌دلیل تبلیغ برای برگزاری یک همایش در کنگره آمریکا و گرفتن عکس‌های سادگاری متعدد با سناتورهای آمریکایی، نوشت: “این فرتور مال پنج سال پیش است، درست نخستین روزهایی که به سوئد آمده بودم و با بچه‌های مدرسه وقت رزرو کردیم و رفتیم پارلمان سوئد. آن روز با اینکه نمایندگان احزاب هم آنجا بودند بدنبال خودنمایی نبودم که بروم عکس بگیرم. تاکنون هم چنین عکسهایی را از خودم منتشر نکرده‌ام. اکنون هم صرفا جهت اطلاع دوستانی این مطلب را مینویسم که در ایران هستند و …

… فریب انسانهای کوچکی را می‌خورند که بواسطه عکس گرفتن با دو تا غیرایرانی میخواهند خود را بزرگ جلوه دهند و حس خودنمایی خود را ارضا نمایند. پارلمان سوئد روزهایی را طبق تقویم اعلام میکند که باز است و همه می‌توانند وقت بازدید بگیرند و بروند و نمایندگانی هم آنجا حضور دارند که به پرسشها پاسخ دهند …”

همسر «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد، فخرآور را فردی شارلاتان و عوام‌فریب نامید که به هر روشی دنبال منافع خود است.

این سخنان در واکنش به انتشار تصاویر متعدد «امیرعباس فخرآور» از درون کاخ سفید و کنگره آمریکا و منتشر شدن عکس‌های فخرآور با مقامات آمریکایی ابراز شد. چند روز پیش هم «امید دانا» در واکنش به اینگونه خودنمایی و بزرگ جلوه دادن خود توسط فخرآور، تصریح کرده بود که عکس یادگاری گرفتن با بسیاری از مقامات کشورهای غربی موضوع عجیبی نیست و حتی اگر فردی کمی پیگیری کند، می‌تواند با رئسای جمهور این کشورهای هم عکس یادگاری بگیرد و فخرآور با انتشار اینگونه تصاویر به‌دنبال فریب مخاطبین خود است.

انتهای متن/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف مخالفان جمهوری‌اسلامی و ضدانقلاب هستیم. شکاف و اختلاف بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون به حدی است که هر روز علیه یکدیگر به افشاگری دست می‌زنند و از فساد اخلاقی یکدیگر خبر منتشر می‌کنند. در ادامه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme