https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون فاسد است!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون است که پس از حضور در فتنه سال ۸۸ و بخصوص اغتشاشات عاشورای آن سال، به خارج کشور گریخت. وی در سال‌های اخیر علاوه بر فعالیت تبلیغی منفی علیه نظام جمهوری اسلامی و اعتقادات ملت ایران، به‌نقد عناصر و گروه‌های اپوزیسیون هم پرداخته؛ به‌طوری‌که در بین اپوزیسیونِ انتقادناپذیر به مزدوری برای حکومت ایران متهم شده است.

این سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با دزد و کلاه‌بردار نامیدن اپوزیسیونِ نظام جمهوری اسلامی، گفت: “… رسانه‌های لس‌آنجلسی و اپوزسیون و توده مردم مخالف حکومت، از فساد اقتصادی، فقر، دزدی، اعتیاد و جنایات در جمهوری اسلامی می‌گویند، ولی نمی‌گویند خودشان چرا پول کارمندانشان را بارها نپرداختند؟ …”

«امید دانا» که چند سالی است در کشور سوئد زندگی می‌کند، اذعان نمود که برخی معضلات مانند فساد و دزدی در آن کشورهای ثروتمند هم وجود دارد و افزود: “… در هر کشوری از جمله سوئد که اینجانب در آن زندگی می‌کنم نسبت به جمعیت کشور فساد اقتصادی، دزدی، جنایات، اعتیاد و حتی فقر رؤیت می‌شود و از دوستان اپوزسیون که حتی توان جمع شدن با یکدیگر به‌منظور شام خوردن را هم ندارند می‌پرسم اگر شما با هر باوری که دارید بر روی کار بیاید، فساد، دزدی، فقر، اعتیاد و جنایات ریشه‌کن می‌شود؟ …”

وی با اشاره به درگیری‌های لفظی و فیزیکی، کلاه‌برداری، اعتیاد و جنایت‌هایی که در بین عناصر اپوزیسیون وجود دارد، تصریح کرد: “… اگر پاسختان آری است از شما می‌پرسم چگونه هنوز به‌قدرت سیاسی نرسیدید خودتان به فساد اقتصادی، فقر، اعتیاد، دزدی گرفتار هستید؟ اگر دوست دارید زندگی تک‌به‌تک کسانی که در رسانه‌ها از فساد جمهوری اسلامی می‌گویند را برایتان بازگو کنم تا روشن شود چه کسی فاسدتر است! اگر این سخنان بر حق من به‌منزله مزدوری است هیچ مشکلی با این مزدوری ندارم …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

همان‌طور که این اپوزیسیون فراری اذعان نمود، فساد اخلاقی و اداری، اختلاس و دزدی و اعتیاد در بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون بیداد می‌کند و برای هر مورد می‌توان مثال‌های زیادی مطرح کرد.
اما نکته مهم اینجاست که، عناصر اپوزیسیون و مخالفان جمهوری اسلامی در حالی داعیه مبارزه با نظام اسلامی را دارند که نه‌تنها با یکدیگر نمی‌توانند کنار بیایند و متحد شوند، بلکه در شرایطی که هنوز حتی به اندازه یک سر سوزن از قدرت در ایران در دستشان نیست و کاره‌ای نیستند، اما از همان‌جا، علاوه بر اینکه بر سر یکدیگر کلاه می‌گذارند، برای بالا بردن خود، از هیچ اقدامی فروگذار نکرده و به‌راحتی آبروی دیگر عناصر اپوزیسیون را برده و علیه آنها دست به افشاگری می‌زنند و پرده از فسادها و خلاف‌های دیگری برمی‌دارند.

 

انتهای متن/

«امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون است که پس از حضور در فتنه سال ۸۸ و بخصوص اغتشاشات عاشورای آن سال، به خارج کشور گریخت. وی در سالهای اخیر علاوه بر فعالیت تبلیغی منفی علیه نظام جمهوری‌اسلامی و اعتقادات ملت ایران، به نقد عناصر و گروه‌های اپوزیسیون هم پرداخته؛ به‌طوری که در بین اپوزیسیونِ انتقادناپذیر به مزدوری برای حکومت ایران متهم شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme