https://telegram.me/empireoflies

از خیانت اپوزیسیون به سلطنت‌طلبان تا شکست در برگزاری کنفرانس برلین ۲

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از زمزمه‌های برگزاری کنفرانس برلین ۲ (اینجا) در فروردین ماه سال جاری در شهر برلین آلمان که با انتشار لیست اعضای شرکت‌کننده در این کنفرانس توسط امپراتوری دروغ همراه بود، اختلافات شدیدی را بین اپوزیسیون به وجود آورده است.

بخش زیادی از افرادی که قرار بود در کنفرانس برلین ۲ حضور یابند کارمندان و کارشناسان شبکه‌های فارسی‌زبان مانند بی‌بی‌سی فارسی، صدای آمریکا، رادیو فردا و … بودند.

کنفرانسی که پس از انتشار اسامی شرکت‌کنندگان (اینجا)، افرادی از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین، ملی مذهبی‌ها و چهره‌های شاخص جنبش سبز حضور داشتند که از افراد شاخص آن می‌توان از شهریار آهی، علیرضا نوری‌زاده و فریدون احمدی به عنوان پشت پرده اصلی کنفرانس اپوزیسیون در برلین نام برد.

علیرضا نوری‌زاده مجری و مدیر شبکه ایران فردا، در این کنفرانس وظیفه ارتباط‌گیری با کردهای تجزیه‌طلب و منافقین را برای شرکت در این کنفرانس بر عهده داشت که بودجه قابل توجهی را از دربار رژیم آل‌سعود برای شرکت در این کنفرانس دریافت کرده است.

سفر ناگهانی و یکباره نوری‌زاده به امارات و دیدار با یکی از خانواده‌های ثروتمند اماراتی، در فاصله یک روز مانده به برگزاری کنفرانس برلین، نشان دهنده نقش مهم وی در پشت‌پرده برگزاری این کنفرانس دارد.

همچنین عدم دعوت از سلطنت‌طلبان و حامیان ربع پهلوی به کنفرانس واکنش شدید آن‌ها را در پی داشت که کمپین‌های اعتراضی راه‌اندازی شد.

اپوزیسیون سلطنت‌طلب که از نقش نوری‌زاده در این کنفرانس ناراحت هستند به تازگی دست به افشاگری علیه او و تلویزیون تحت مدیریت او زدند.

اپوزیسیون ایران که اعتبار خود را در خطر می‌بیند این‌بار قصد برگزاری کنفرانس دیگری را در آنکارا ترکیه دارند (اینجا) که باز ردپایی از تلویزیون‌های دولتی و به ویژه شبکه بی‌بی‌سی فارسی در آن آشکار است.

انتهای پیام/

پس از زمزمه‌های برگزاری کنفرانس برلین ۲ (اینجا) در فروردین ماه سال جاری در شهر برلین آلمان که با انتشار لیست اعضای شرکت‌کننده در این کنفرانس توسط امپراتوری دروغ همراه بود، اختلافات شدیدی را بین اپوزیسیون به وجود آورده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme