https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون: در وضعیت اسفناکی قرار داریم!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وضعیت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی در سالهای اخیر به جایی رسیده که بارها اعتراف افراد مختلف را در پی داشته است.

در این میان، چند روز پیش «بیژن مهر» از اعضای گروهک جبهه ملی با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه لس‌آنجلسی تحت مدیریت «شهرام همایون» به انتقاد از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی پرداخت.

در ابتدای این برنامه «بیژن مهر» با بیان اینکه در سال ۱۳۵۸ از ایران گریخت و از آن زمان در آمریکا زندگی می‌کند، درباره زندگی شخصی خود گفت: “همسر من یهودی است و فرزندانم زرتشتی هستند و خودم بی‌دینم (!) …”

این اپوزیسیون که مدیر رسانه‌ وابسته به جبهه ملی است، وضعیت اپوزیسیون خارج از کشور  را بسیار اسفناک و ناامید کننده دانست و گفت: “کارنامه اپوزیسیون در سالهای اخیر صفر حتی بدتر از صفر است. بسیاری از افراد بدون برنامه هستند و هیچ امیدی به آینده ندارند …”

«بیژن مهر» در حضور «شهرام همایون» بسیاری از عناصر اپوزیسیون را متوهم نامید که در توهمات خود زندگی می‌کنند و درباره وابستگی اپوزیسیون به کشورهای بیگانه گفت: “بسیاری از مخالفان جمهوری‌اسلامی از طریق منابع خارجی حمایت می‌شوند، از جمله دولت آمریکا و هلند و …”

این اپوزیسیون هم مانند بسیاری دیگر که در روزهای اخیر به «ربع پهلوی» انتقاد می‌کنند، شاهزاده ورشکسته پهلوی را فردی “فرصت‌سوز” دانست که می‌توانست با جمهوری‌اسلامی مبارزه کند. وی همچنین «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین را “متوهم اعظم” خطاب کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme