https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی متفرق و سرگردان است

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد هستیم که اختلاف بین مخالفان جمهوری اسلامی بیشتر می‌شود و درگیری لفظی بین آنان به امری طبیعی تبدیل شده است.

عملکرد ضعیف مخالفان جمهوری اسلامی در طول چهار دهه گذشته اعتراض بسیاری از مخالفان جوانتر را در پی داشته و آنها بسیاری از اپوزیسیون سنتی را به بی‌کفایتی و بی‌لیاقتی متهم می‌کنند.

«امیرعباس فخراور» یکی از عناصری اپوزیسیونی است که در ماه‌های اخیر سعی کرده خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جدی جمهوری‌اسلامی و ملت ایران مطرح کند و در این را بسیار کوشیده تا خود را به جناح جمهوری‌خواه و تندروی آمریکا نزدیک کند. وی از سوی دیگر می‌کوشد تا خود را به‌عنوان رهبری نسل جوان مخالفان جمهوری‌اسلامی بخصوص در نگاه مقامات آمریکایی مطرح کند تا بتواند بودجه‌های بیشتری از آمریکایی‌ها بگیرد.

فخرآور چند روز پیش در مصاحبه با شبکه لس‌آنجلسی «پارس»، با انتقاد از بی‌نتیجه بوده فعالیت ۳۸ ساله اپوزیسیون سنتی، گفت: “اینها همش به دنبال تکروی هستند. اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران به مجموعه‌ای از قایق‌های سرگردان در اقیانوس تبدیل شده است که کوچکترین تصوری از ساحل ندارند. حتی اگر تصوری هم داشتند در گذشته، اکنون فراموش کردند …”

وی با اذعان به تفرقه بین مخالفان جمهوری‌اسلامی، تصریح کرد: “مجموعه افراد حاضر در این کشتی‌ها هیچ وقت حاضر نیستند درون یک کشتی بنشینند و متحد شوند … در همه این قایق‌ها یک دو یا حداکثر سه نفر هستند، چون می‌خواهند خودشان حاکم قایق باشند و دیگران را نمی‌پذیرند … برای برخی اپوزیسیون بودن به یک حرفه تبدیل شده است …”

این عنصر اپوزیسیون و نزدیک به مقامات آمریکایی که برای کسب قدرت حتی به شبکه وهابی و تکفیری «کلمه» هم ارتباط برقرار کرده است، با بیان اینکه مخالفان جمهوری‌اسلامی حاضر نیستند با هم در یک کشتی بشینند و یک نفر را به‌عنوان ناخدا و رهبر انتخاب کنند، بدون توجه به گزینه‌هایی مانند «ربع پهلوی» سعی کرد خود را به‌عنوان گزینه مناسب برای رهبری اپوزیسیون مطرح کند.

فخرآور خود را به‌عنوان فردی شایسته برای رهبری اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران معرفی کرد و مدعی شد که برخی عناصر و گروه‌های اپوزیسیون چون شایستگی او را می‌دانند، علیه‌اش فعالیت می‌کنند و با او توهین کرده و بر ضدش شایعه‌سازی می‌نمایند!

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد هستیم که اختلاف بین مخالفان جمهوری اسلامی بیشتر می‌شود و درگیری لفظی بین آنان به امری طبیعی تبدیل شده است. عملکرد ضعیف مخالفان جمهوری اسلامی در طول چهار دهه گذشته اعتراض بسیاری از مخالفان جوانتر را در پی داشته و آنها بسیاری …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme