https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون بر‌سر دوراهی تحریم یا شرکت در انتخابات

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران یکی از موضوعاتی که باعث اختلاف در میان اپوزسیون جمهوری اسلامی‌شده، شرکت در انتخابات یا تحریم آن است. این راهبرها درواقع به دلیل منافعی است که این طیف‌ها در خصوص انتخابات ایران در نزد اربابان خارجی خوددارند.

مثلاً تلویزیون افق ایران که وابسته به رضا پهلوی است در تلویزیون خود انتخابات را تحریم می‌کند و جامعه آرمانی خود را در سکولار دموکراسی ایرانی قرار می‌دهد و تاکید دارد که مردم نباید در انتخابات‌ها شرکت کنند تا مشروعیت و مقبولیت این نظام به حداقل موجود برسد و آنگاه در یک انتخابات آزاد که شازده پهلوی خود را واجد بیشترین رأی می‌داند در آن برنده شود و پس از تغییر نظام اسلامی به پادشاهی مشروطه انتخابات‌ها بر اساس نظام سکولار پیش برود. و این خوابی است که تاکنون ۳۸ سال توسط اپوزیسیون دیده می‌شود ولی تعبیر به یک کابوس شده است.

این طیف سلطنت‌طلب ازآنجایی‌که هیچ‌یک از کشورهای مخالف ایران وقعی بر آنها نمی‌گذارند بنابراین از رهیافت انتخابات در ایران اسلامی چیزی عایدشان نمی‌شود و به همین دلیل هواداران خود را از شرکت در انتخابات بر حذر می‌دارند.

طیف دیگری از مخالفین که تعداد بیشتری از اپوزیسیون را در بر می‌گیرند در این انتخابات همانند چند انتخابات گذشته پروژه تحریم را به کلی کنار گذاشته‌اند و تاکید دارند که حامیان و به طور کلی مردم ایران در این انتخابات شرکت کنند. زیرا این افراد می‌دانند که در صورت عدم شرکت طیفی از جامعه سیاه سبد رأی که همواره به کسانی که با آرمان‌های انقلاب زاویه دارند در انتخابات شرکت نکنند آنگاه فردی انقلابی در ایران به ریاست جمهوری خواهد رسید که  تمام پروژه‌های غربی را به باد فنا خواهد داد.

البته این افراد مثل نوری زاده که در پاریس نشسته‌اند در ادامه سخنان خود ادعا دارند که در ایران انتخابات آزاد و دموکراتیک نیست و البته با توجه به این سخنان باز هم مردم در انتخابات شرکت کنند وی که به مخاطبان خود توصیه می‌کند در انتخابات شرکت کنند روشن است که قصد دارد که شیوه بی‌بی‌سی فارسی را در انتخابات اخیر دنبال کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme