https://telegram.me/empireoflies
پس از یک دوره نسبتا طولانی خواب زمستانی، گویا اپوزیسیون روی کارآمدن دونالد ترامپ را آغاز فصل جدید تصور می کند که چنین به تکاپو افتاده است.

اپوزیسیون با تروریست‌ها برای براندازی هم قسم شد+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از یک دوره نسبتا طولانی خواب زمستانی، گویا اپوزیسیون روی کارآمدن دونالد ترامپ را آغاز فصل جدید تصور می کند که چنین به تکاپو افتاده است. این روزها احزاب و گروها های سیاسی هر یک چون علف هرز اعلام موجودیت می کنند تا مبادا از غافله عقب مانده و در فردای براندازی چیزی نصیب شان نشود!

اعلام موجودیت گروه های سیاسی جدید در حالی است که رضا پهلوی از یک سو و سازمان تروریستی منافقین از سوی دیگر به دنبال  کسب جایگاه سیاسی اقدام به برگزاری کنفرانس و راه اندازی گروه های سیاسی جدید می کنند. [۱]

به تازگی ائتلافی از ۱۰ گروه سیاسی غالبا فعال در استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان ایران به همراه چند گروه دیگر روز شنبه در شهر هانوفر آلمان اعلام موجودیت کرد. این ائتلاف با عنوان «همبستگی برای آزادی و برابری در ایران» هدف خود را «سرنگونی جمهوری اسلامی» اعلام کرده است.

احزاب دمکرات کردستان ایران، دمکرات کردستان، حزب کومه له کردستان ایران و کومه له زحمتکشان کردستان، حزب مردم بلوچستان، حزب تضامن دمکراتیک اهواز، اتحاد دمکراتیک آذربایجان _بیرلیک، جنبش جمهوری‌خواهان دموکرات و لائیک ایران، سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران و شورای موقت سوسیالیست‌های چپ ایران از گروه‌های تشکیل دهنده این ائتلاف هستند که جمله تجزیه طلب و دارای خط مشی مبارزه مسلحانه هستند.

بر این اساس در برخی از این استان‌ها از جمله کردستان، سیستان و بلوچستان و خوزستان برخی گروه‌های سیاسی مخالف دست به اقدامات نظامی نیز زده‌اند و درگیری‌ بین این گروه‌ها و نیروهای امنیتی و نظامی همچنان ادامه دارد.

ائتلاف «همبستگی برای آزادی و برابری در ایران» در بیانیه اعلام موجودیت خود ضمن تاکید بر ایجاد حکومتی مبتنی بر دموکراسی و جدایی دین از دولت خواستار تمرکز زدایی از نظام سیاسی ایران یا به عبارت بهتر تجزیه ایران بر اساس قومیت شده است. گفتنی است در معرفی این ائتلاف از چند زبانی که در ایران صحبت می‌شود، استفاده شده تا با این شیوه توجه قومیت ها جلب شود!/تمام

پی‌نوشت:

[۱] سازمان فرشگرد و ققنوس دو گروه سیاسی هستند که با حمایت رضا پهلوی پا به عرصه گذاشته اند.

انتهای پیام/ما هستیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme