https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون: اطرافیان «ربع پهلوی» مشکوکند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در بین ده‌ها گروهک اپوزیسیون خارج‌نشین، «حزب مشروطه ایران» (لیبرال دموکرات‌ها) یکی از گروه‌های ضدانقلاب است که مانند دیگر گروهک‌های مخالف جمهوری‌اسلامی، تعداد اعضای ثابت آن به تعداد انگشت‌های یک دست هم نمی‌رسد.

هفته گذشته کنگره این گروهک اپوزیسیون با حماست دولت آمریکا در شهر لس‌آنجلس این کشور برگزار شد که درگیری‌هایی که بین سران این گروهک انجام شد، «فواد پاشایی» دبیرکل این گروه که مدت ۱۲ سال این منسب را در اختیار داشت، مجبور به استعفاء شد و جای خود را به «خسرو بیت‌الهی» داد.

«خسرو بیت‌الهی» یکی از عناصر دخیل در کودتای نوژه در تیرماه ۱۳۵۹ بود که پس از افشای طرح این کودتا دستگیر شد و پس از محکومیت به اعدام، مورد رأفت اسلامی قرار گرفت و آزاد شد، اما از گذشته سیاه خود پشیمان نشد و به کشورهای غربی فرار کرد.

اما، «فواد پاشایی» ربیرکل سابق گروهک «حزب مشروطه ایران» با حضور در برنامه شبانه تلویزیون «کانال یک» با اجرای «شهرام همایون»، با بیان اینکه پدرش سرهنگ ارتش شاهنشاهی بود و پیش از وقوع انقلاب به خیزش مردم مخالف بود، در توهینی وقیحانه به ملت ایران، آنها را افرادی کم‌عقل دانست که به اپوزیسیون محل نمی‌گذارند و به مقابله با جمهوری‌اسلامی برنمی‌خیزند.

«فواد پاشایی» که بیش از ۲۰ سال است در آمریکا مشغول ساختمان‌سازی است و مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون زندگی مرفهی دارد، از عملکرد مخالفان جمهوری‌اسلامی ابراز ناامیدی کرد و گفت که اپوزیسیون اکنون پراکنده است و اتحادی بین آنها وجود ندارد.

این اپوزیسیون ساکن آمریکا، با اذعان به اینکه بسیاری از عناصر اپوزیسیون، جمهوری‌اسلامی را نظامی قدرتمند می‌دانند، گفت: “برای اینکه بتوانیم روزی به ایران برگردیم و کشور را در دست بگیریم، باید روی مردم کار فرهنگی کنیم و این کار در مدت کوتاه انجام نمی‌شود …”

پاشایی همچون رسم این روزهای اپوزیسیون، با انتقاد از «ربع پهلوی»، تصریح کرد: “پادشاه مشروطه باید با همه گروه‌های سیاسی یکسان رفتار کند و افراد مختلف حق دارند از او انتقاد کنند. زمانه این گذشته که پادشاهی قدرقدرت باشد و هرچه میگوید دیگران اطاعت کنند …”

وی اطرافیان و مشاوران شاهزاده ورشکسته پهلوی مانند «نازیلا گلستان» و «رضا پیرزاده» را افرادی مشکوک دانست که احتمالآ مامور جمهوری اسلامی هستند!

«فواد پاشایی» در پاسخ به سوال «شهرام همایون» درباره مقامات جمهوری‌اسلامی، همه آنها را جنایتکار و خونخوار دانست(!)، اما اظهار داشت در بین این افراد، فردی مانند منتظری بخصوص پس از انتشار فایل صوتی اخیر، برای او قابل احترام است! او همچنین «ابوالحسن بنی‌صدر» را فردی خالی و لفاظ خطاب کرد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در بین ده‌ها گروهک اپوزیسیون خارج‌نشین، «حزب مشروطه ایران» (لیبرال دموکرات‌ها) یکی از گروه‌های ضدانقلاب است که مانند دیگر گروهک‌های مخالف جمهوری‌اسلامی، تعداد اعضای ثابت آن به تعداد انگشت‌های یک دست هم نمی‌رسد. هفته گذشته کنگره این گروهک اپوزیسیون با حماست دولت آمریکا در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme