https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیون: اسکار کاملاً سیاسی است!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از کسب دومین جایزه اسکار، توسط «اصغر فرهادی» برای فیلم فروشنده در بخش فیلم‌های غیرانگلیسی اسکار، تعداد زیادی از چهره‌های اپوزیسیون نسبت به بیانیه فرهادی که توسط «انوشه انصاری» گردشگر فضایی ایرانی قرائت شد، واکنش نشان دادند.

افرادی نزدیک به حزب جمهوری‎خواه آمریکا مانند «کامبیز حسینی» مجری شبکه‌های بیگانه، «آرش سیگارچی» مجری و سردبیر وبسایت «صدای آمریکا»، «محمد نوری‌زاد» از عناصر اپوزیسیون داخلی، «عمار ملکی» اپوزیسیون مقیم اروپا و بسیاری دیگر از جمله افرادی بودند که ضمن رضایت از محتوای فیلم فرهادی، کسب جایزه اسکار را به او تبریک گفتند. از طرف دیگر دسته‌ای از عناصر اپوزیسیون که عمدتاً نزدیک به حزب جمهوری‌خواه آمریکا و اکثراً سلطنت‌طلب هستند، با انتقاد از کسب جایزه اسکار توسط فرهادی، جایزه او را سیاسی دانستند. «امیرعباس فخرآور» همکار سرویس‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل، «شهرام همایون» مجری شبکه لس‌آنجلسی، «کامران اتابکی» فعال سلطنت‌طلب و امثالهم از دیگر مخالفان فرهادی بودند.

«امید شریفی دانا» سرکرده پادشاهی‌خواهان شمال اروپا که این روزها طرفدارانش از «ربع پهلوی» هم بیشتر شده، از جمله مخالفان فیلم فرهادی و کسب جایزه اسکار توسط او بود که به این موضوع واکنش نشان داد.

«امید دانا» (بخوانید امید نادان) در یکی از برنامه‌هایش در یوتیوب با بیان اینکه بیست روز پیش کسب جایزه اسکار توسط فرهادی را پیش‌بینی کرده بود، گفت: “فرهادی حاصل جریان جهانی‌سازی است که قرار است با فیلم مزخرفش جایزه بدهند و او در متن سخنرانی‌اش بر اساس خواست جریان گلوبالیستی فقط به ترامپ حمله کند … بهتر است اسم فیلم او را فودفروش بگذاریم …”

این پادشاهی‌خواه مقیم سوئد، در این برنامه با نقد محتوایی فیلم «فروشنده»، ادعا کرد نخستین کسی بود که فیلم مذکور را نقد کرده و گفت: “در زمان نقد این فیلم از خیلی‌ها فحش خوردم اما اکنون همه فهمیده‌اند که این فیلم که توسط سرمایه‌گذار قطری درست شده، کاملا سیاسی جایزه گرفته است و نه هنری، وگرنه در جشنواره‌های دسته‌چندم در جیبوتی و مالدیو هم جایزه نمی‌گرفت …”

«امید نادان» با انتقاد از تبریک «فرح پهلوی» به فرهادی، جایزه اسکار را جایزه‌ای کاملاً سیاسی دانست.

«کامبیز حسینی» مجری شبکه «رادیو فردا» هم یکی از فرادی بود که با وجود آنکه از کسب جایزه اسکار توسط فرهادی خوشحال شد، اما تلویحاً این رویداد سینمایی را سیاسی دانست.

 

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از کسب دومین جایزه اسکار، توسط «اصغر فرهادی» برای فیلم فروشنده در بخش فیلم‌های غیرانگلیسی اسکار، تعداد زیادی از چهره‌های اپوزیسیون نسبت به بیانیه فرهادی که توسط «انوشه انصاری» گردشگر فضایی ایرانی قرائت شد، واکنش نشان دادند. افرادی نزدیک به حزب جمهوری‎خواه آمریکا …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme