https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیونی که آب در هاون می‌کوبند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد که در سالهای اخیر به یکی از منتقدان جدی «ربع پهلوی» تبدیل شده، با انتقاد از عملکرد او و اینکه خارج گود نشسته و می‌گوید لنگش کن، تصریح کرد: “می‌دانید چرا اپوزسیون خارج نشین، مردم داخل را تشویق می‌کنند تا به خیابانها بریزند ولی خودشان در کشورهای امن اروپایی و آمریکا تظاهرات درست و حسابی برگزار نمی‌کنند؟ بابت اینکه حاضر نیستند کار و زندگی خود را رها کنند و بیزینس‌شان را یک روز تعطیل کنند! آنوقت از مردم داخل انتظار دارند!”

این ضدانقلابِ فراری که هرازچندگاهی سخنان واقع‌بینانه‌ای به زبان می‌آورد، با بیان اینکه بسیاری از افرادی که خود را مخالف جمهوری‌اسلامی می‌دانند افراد ترسویی و منفعت‌طلبی هستند، گفت: “طرف در اروپا و آمریکا تصویر خودشو جرات نداره نشان بده بعد میگه چقدر مردم ایران بی‌غیرت هستند که به خیابان نمی‌ریزند! آخه بیشرف رضاطلب تو خودت در آمریکا تصویرت را نشان نمیدهی تا مشتری‌های حامی جمهوری اسلامی را در بیزینست از دست ندهی، بعد از مردم ایران انتظار چه چیزی را داری؟”

واقعیت این است که ۹۹ درصد مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی فعالیت‌های سیاسی خود را تنها فرصتی برای ابراز وجود و خودنمایی در بین ایرانیان خارج‌نشین و مردم ایران می‌دانند، وگرنه اکثر آنها که کمی عقل و قوه تحلیل دارند، به خوبی می‌دانند که شانسی برای موفقیت در راه مبارزه با حکومت مستقر ندارند و آب در هاون می‌کوبند.

انتهای متن/

«امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد که در سالهای اخیر به یکی از منتقدان جدی «ربع پهلوی» تبدیل شده، با انتقاد از عملکرد او و اینکه خارج گود نشسته و می‌گوید لنگش کن …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.93 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme