https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیونی با میانگین سن ۷۰ سال!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری، مجری و مدیر شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» ده سال پیش در چنین روزهایی گروهی موسوم به «جنبش ما هستیم» را پایه‌گذاری کرد که می‌توان «ری‌استارت» را نسخه جدیدتر آن دانست.

وی چند روز پیش دهمین سال تاسیس این به‌اصطلاح جنبش را جشن گرفت، جنبشی که مهمترین اقداماتش در خارج کشور برگزاری تورهای گردشگری به شهرهای مختلف، برگزاری مراسم رقص و آواز و خرید از فروشگاه‌های مطرح آمریکایی در راستای مبارزه با حکومت ایران بود! در بخش داخل کشور هم اقدامات این به‌اصطلاح جنبش به شعارنویسی بر در و دیوار زندگی مردم خلاصه می‌شد که آه و نفرین را برای خود می‌خریدند.

امسال در سالگرد تاسیس جنبش مذکور، در جشنی که از سوی «شهرام همایون» برگزار شد، تصویر منتشر شده نشان می‌دهد که حداقل ۸۰ درصد از حدود ۱۰۰-۱۲۰ نفر شرکت‌کننده که از سراسر آمریکا در این مراسم شرکت کرده بودند دارای سن بالای ۷۰ سال هستند و تعداد معدودی جوان در بین آنها دیده می‌شود. همایون که هویت سیاسی خود را مدیون این جنبش و همان چند شعارنویسی است و آن را به رخ دیگر رقبای سیاسی‌اش در بین اپوزیسیون می‌کشد، در شبکه تلویزیونی‌اش هم این افراد کهنسالِ پهلوی‌پرست را سرکیسه می‌کند و از این طریق برای خود به ثروت هنگفتی رسیده است.

به نظر می‌رسد «شهرام همایون» که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ شمسی به‌دلیل کلاه‌برداری از ایران گریخت و به آمریکا رفت، هنوز در سالهای پایانی عمرش دست از کلاه‌برداری و کلاشی برنداشته و مخاطبین خود را به بهانه‌ها و ترفندهای مختلف سرکیسه می‌کند.

همان‌گونه که می‌بینید، برای اپوزیسیون سلطنت‌طلب و پهلوی‌پرستی افرادی جز پیرمرد و پیرزن‌های بالای ۷۰ سال باقی نمانده و به نظر می‌رسد با مرگ نزدیک آنها، نسل تفکر سلطنت‌طلبی تا حد زیادی منقرض می‌شود.

انتهای متن/

«شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری، مجری و مدیر شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» ده سال پیش در چنین روزهایی گروهی موسوم به «جنبش ما هستیم» را پایه‌گذاری کرد که می‌توان «ری‌استارت» را نسخه جدیدتر آن دانست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.73 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme