https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیونی از تبار «رضا میرپنج»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مراسم روز عاشورا امسال در بسیاری از شهرهای مهم جهان با شکوه بیشتر از گذشته برگزار شد.

اما در این میان، به گزارش منابع مطلع، مراسم عزاداری روز عاشورا در شهر اسلو پایتخت نروژ در حالی برگزار شد که تعدادی از عناصر گروه‌های ضدانقلاب بخصوص منافقین و سلطنت‌طلب‌ها، اقدام به بهم‌زدن مراسم عزاداری امام حسین(ع) کردند.

این عناصر اپوزیسیونِ فراری که گویا هنوز خوی وحشی‌گری «رضا میرپنج» در وجود آنها باقی مانده، با شعارهای تند و توهین‌آمیز به اعتقادات مردم مسلمان ایران و برخی از مسئولان جمهوری‌اسلامی، تلاش نمودند تا صفوف عزاداری را برهم بزنند، اما در نهایت ناکام ماندند.

بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی و ارتجاع عرب هم که در ایام محرم یا سعی‌کرده بودند این مراسم‌ها را سانسور و یا تحریف کنند، در مواجهه با این اقدام وحشیانه گروهی از عناصر ضدانقلاب با ذوق‌زدگی تیتر زدند “ایرانیان مقیم نروژ مراسم عاشورای سفارت جمهوری اسلامی را بهم زدند”.

گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین و رسانه‌های حامی آنها که داعیه‌دار آزادی‌بیان و حقوق‌بشر هستند، به دروغ ادعا کردند که مراسم عزاداری عاشورا که با حضور مسلمانانی از ده‌ها کشور در شهر اسلو برگزار گردید، از سوی سفارت جمهوری‌اسلامی در نروژ ترتیب داده شده و شرکت‌کنندگان آن با اجبار و یا با وعده‌های مادی در مراسم عزاداری حضور یافتند تا این مراسم را حکومتی جلوه دهند.

البته این رسانه‌های غربی به این نکته مهم اشاره نکردند که در صورت راست بودن ادعاهایشان، سفارت و نمایندگی ایران در کشوری اروپایی، باید بسیار قدرتمند باشد تا بتواند ده‌ها هزار نفر را در کشوری خارجی جمع کند، در حالی که عناصر اپوزیسیون نمی‌توانند تجمعی چند صد نفری در کشوری اروپایی برپا کنند.

اینگونه اقدامات عناصر فراری ضدانقلاب برای نخستین‌بار نیست که با چراغ سبز دولت‌ها و پلیس کشورهای اروپایی و آمریکایی رخ می‌دهد و به ارزش‌ها و اعتقادات صدها میلیون مسلمان توهین می‌شود.

در سالهای اخیر این عناصر ضدانقلابِ یزیدصفت، با سهل‌انگاری پلیس کشورهای اروپایی، چندین بار به مراسم عزاداری محرم هجوم آورده و همچون مورد اخیر، به عزاداران حسینی را مجروح کردند.

انتهای پیام/

به گزارش منابع مطلع، مراسم روز عاشورا امسال در بسیاری از شهرهای مهم جهان با شکوه بیشتر از گذشته برگزار شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme