https://telegram.me/empireoflies

اپوزیسیونِ فراری: داشتن بمب اتم حق سعودی است!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش بیست و نهمین اجلاس سران کشورهای عربی در شهر ظهران عربستان برگزار شد و با وقاحتِ تمام، ضمن محکوم کردن ایران بابت حضور موثرش در منطقه و مبارزه با تروریست‌های دست‌پرورده رژیم سعودی، جزایر سه‌گانه تنب کوچک، تنب بزرگ و ابوموسی را از آن امارات دانستند و از ایران خواستند برای تحویل این جزایر به‌صورت صلح‌آمیز با امارات وارد مذاکره شود!

اما این خبر چندان عجیب نبود، زیرا روال همیشگی اجلاس سران عرب است که از این سخنان مضحک به زبان بیاورند. نکته‌ای که در اینجا قابل تامل بود، واکنش عناصر اپوزیسیون به این مواضع ضدایرانی برخی کشورهای عربی است. در موضوع مذکور اگر فکر کردید عناصر اپوزیسیون و مدعیان وطن‌پرستی صدایشان درآمد، سخت در اشتباهید، زیرا عناصر ضدانقلاب همواره در ارتباط با اینگونه بیانیه‌ها که از سوی رژیم سعودی هدایت می‌شود سکوت می‌کند تا مواجبشان قطع نشود.

البته این‌بار همه عناصر اپوزیسیون سکوت نکردند، بلکه در حمایت از بیانیه ضدایرانی سران عرب سخن گفتند. یکی از این افراد «علیرضا نوری‌زاده» یار قار «ربع پهلوی» و از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون است که به‌شدت از بیانیه سران کشورهای عرب که حق حاکمیت ایران را بر سر جزایر سه‌گانه ناحق می‌دانند، حمایت نمودند.

از نتایج ارتباط عناصر و گروه‌های ضدانقلاب با رژیم سعودی آن بوده که افرادی مانند «محسن سازگارا» یکی دیگر حامیان فتنه۸۸ بود، با حضور در شبکه وهابی «کلمه» از «محمدبن سلمان» حاکم واقعی رژیم سعودی تعریف و تمجید کرد و داشتن بمب اتم را حق رژیم سعودی دانست!

 

انتهای متن/

چندی پیش بیست و نهمین اجلاس سران کشورهای عربی در شهر ظهران عربستان برگزار شد و با وقاحتِ تمام، ضمن محکوم کردن ایران بابت حضور موثرش در منطقه و مبارزه با تروریست‌های دست‌پرورده رژیم سعودی، جزایر سه‌گانه تنب کوچک، تنب بزرگ و ابوموسی را از آن امارات دانستند و از ایران خواستند برای تحویل این جزایر به‌صورت صلح‌آمیز با امارات وارد مذاکره شود!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme