https://telegram.me/empireoflies
امید دانا

اپوزیسیونِ تجاری!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاید قمست جدیدی از سریال دعواها و درگیری عناصر اپوزیسیون و افشاگری آنها علیه یکدیگر هستیم و هر روز بر شدت این درگیری‌ها افزوده می‌شود.

در روزهایی که مخالفان جمهوری‌اسلامی به شدت از خلاء رهبری رنج می‌برند و تنها امیدشان یعنی «ربع پهلوی» هم ناتوانی به لیاقتی خود را برای همگان ثابت کرده است، عجیب نیست که شاهد درگیری‌هایی اینچنینی باشیم.

در این میان، بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون که از تغییر در ایران و به‌قدرت رسیدن خود ناامید هستند، برای آنکه دو روز دنیا را در غربت بهتر و بیشتر خوش بگذرانند، دست به هر کاری می‌زنند، حتی تبدیل شده به مزدوری برای دشمنان ملت ایران.

در سالها و بخصوص ماه‌های اخیر خبرهای بسیاری درباره ارتباط برخی از رسانه‌ها و چهره‌های سیاسی مخالفت جمهوری‌اسلامی ایران با شاهزاده‌های سعوی منتشر شد.

البته از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، تقریبا همه عناصر و گروه‌های مخالفی که به خارج از کشور فرار کرده‌اند، چه از روی میل باطنی و یا از روی اجبار، مزدوری برای دولت‌های استعماری و دشمنان مردم ایران را پذیرفته و در جهت اهداف آنان اقدام نموده‌اند. اما در ماه‌های اخیر مرتباط برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «علیرضا نوری‌زاده» و «ربع پهلوی» و حتی رسانه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی» بازتاب بسیاری حتی در بین محافل خود اپوزیسیون داشته و برخی دیگر از عناصر اپوزیسیون از ترس افشای فسادشان فرار به جلو کرده و ارتباط برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «رضا (ربع) پهلوی» با سعودی‌ها را محکوم کردند.

«امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون است که پس از نقش‌آفرینی در فتنه سال ۸۸ بخصوص در عاشورای آن سال، از کشور گریخت و در خدمت سرویس‌های غربی در آمد. وی که در این مدت با جاه‌طلبی قابل توجهی سعی کرد به رقیبی برای «ربع پهلوی» و به‌عنوان سرکرده سلطنت‌طلبان مقیم اروپا تبدیل شود و در این مسیر با ارائه چهره‌ای رادیکال و ضداسلامی، سعی نمود تا سلطنت‌طلبان مخالف «ربع پهلوی» را به سوی خود جذب کند.

«امید دانا» (بخوانید نادان) که خود برای امرار معاش در شهر استکهلم سوئد، با موسسه‌ای صهیونیستی وابسته به اسرائیل همکاری کرده و به تبلیغ ضداسلامی در راستای اهداف دشمنان ایران می‌پردازد، در یکی از آخرین مطالب صفحه فیسبوکش از «پولکی شدن اپوزیسیون» انتقاد کرد.

آش آنقدر شور شده که سرکرده سلطنت‌طلبان مقیم اروپا، در صفحه فیسبوکش نوشت: “دنیای اپوزسیون هم مانند دنیای سینما می‌ماند. یا شما سازنده فیلم تجاری همچون «بالاتر از خطر» هستی یا سازنده شاهکاری همچون «پدر خوانده» می‌باشید! هر زمان دیدید فعالان سیاسی از دمکراسی، حقوق بشر، احترام به عقاید، «من با هر جناحی دوست هستم» و از ارزش‌های غربی با چاشنی شورای ملی، حکومت ملی، طرح ملی، کنگره ملی، من و دوستم اینای ملی، دَم زدند بدانید اینها فعالین سیاسی تجاری می‌باشند …”

در آینده هم قطعا شاید افشاگری و خودزنی عناصر اپوزیسیون علیه هم‌کیشانشان خواهیم بود. افشاگری و درگیری‌هایی که نشان‌دهنده ناامیدی اپوزیسیون از آینده خودشان است.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاید قمست جدیدی از سریال دعواها و درگیری عناصر اپوزیسیون و افشاگری آنها علیه یکدیگر هستیم و هر روز بر شدت این درگیری‌ها افزوده می‌شود. در روزهایی که مخالفان جمهوری‌اسلامی به شدت از خلاء رهبری رنج می‌برند و تنها امیدشان یعنی «ربع پهلوی» …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme