https://telegram.me/empireoflies

اپوزسیون از خجالت یکدیگر درآمدند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روز جهانی کارگر برای گروه‌های مختلف مخالف جمهوری اسلامی، به فرصتی برای ابراز وجود و اعلام حیات تبدیل شده و این گروه‌ها بدون توجه به مناسبت این روز و مشکلات کارگران، تنها تلاش می‌کنند با سوءاستفاده از این روز، مخالفت خود با نظام مقدس جمهوری اسلامی را به شیوه‌های مختلف ابراز کنند.

در ماه‌های اخیر درگیری و خودزنی بین گروه‌های مختلف اپوزسیون به‌صورت چشمگیری افزایش یافته است؛ به گونه‌ای که در روزهای گذشته به‌ویژه به‌بهانه روز جهانی کارگر، در چندین مورد گروهک‌های ضدانقلاب خارج‌نشین از بیانیه گرفته تا به صورت فیزیکی و لفظی از خجالت یکدیگر درآمده‎‌اند.

گاهی این درگیری‌های لفظی و فیزیکی آنقدر جدی و شدید است که موجب آسیب‌دیدگی طرفین درگیری می‌شود. برای نمونه، «امید شریفی دانا» سلطنت‌طلب مقیم استکهلم، از زخمی‌شدن خود در درگیری با عناصر کمونیست مقیم این شهر در مراسم روز جهانی کارگر خبر داد.

عکس‌برداری «امید دانا» از زخم‌های خود برای استفاده تبلیغاتی و مظلوم‌نمایی.

عکس‌برداری «امید دانا» از زخم‌های خود برای استفاده تبلیغاتی و مظلوم‌نمایی.

«امید دانا» که یکی از لیدرهای اصلی سلطنت‌طلب‌های خارج از کشور است، در صفحه فیسبوک خود با انتشار چند تصویر از زخمی‌شدنش توسط چند کمونیست در استکهلم، به مظلوم‌نمایی پرداخت و نوشت: “اﻳﻨﻢ ﺣﻤﻠﻪ ﻛﻤﻮﻧﻴﺴﺘﻬﺎی ﻓﺎﺷﻴﺴﺖ ﺑﻪ اﻳﻨﺠﺎﻧﺐ. ﺑﻴﻜﺒﺎﺭﻩ ﻓﺎﺷﻴﺴﺘﻬﺎی ﻛﻤﻮﻧﻴﺴﺘﻲ ﻭﺣﺸﻴﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺣﻤﻠﻪ‌ﻭﺭ ﺷﺪﻧﺪ و یکی اﺯ اﺭاﺯﻝ اﻭﺑﺎﺵ ﺁﻧﺎﻥ ﺧﻮﺩﺵ ﺭا ﺑﻪ ﻣﻦ ﺭﺳﺎﻧﺪ و ﻣﺎ ﺭا ﭼﻨﻴﻦ ﻛﺮﺩ … اﺯ ﺁﻧﺠﺎیی ﻛﻪ اﻳﻦ ﻭﺣﺸﻴﺎﻥ هاﺭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺑﺮاﻳﻢ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ اﻳﺪﺯ و ﻳﺎ ﻛﺰاﺯ ﻧﮕﻴﺮﻡ …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

انتشار تصاویر برخی از عناصر اپوزسیون خارج‌نشین از اتفاقات روز کارگر در استکهلم، نشان‌دهنده درگیری شدید فیزیکی و زدو خورد عناصر گروه‌های مختلف مخالف جمهوری اسلامی از جمله سلطنت‌طلب‌ها، کمونیست‌ها و … با یکدیگر است.

اینگونه درگیری‌ها بین گروه‌های مختلف ضدانقلاب تازگی ندارد و در سالهای گذشته نیز درگیری‌های متعددی بین آنها رخ داده است. سال گذشته بود که «امید دانا» در روز کارگر در استکهلم بار دیگر از کمونیست‌ها کتک خورد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “… امروز کمونیستها حمله وحشیانه‌ای به ما هواداران پادشاهی نمودند و اگر پلیس نبود هم اکنون سر به تن ما هم نبود…”

گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی که به آغوش غرب پناه برده‌اند، سالهاست که درگیری‌های داخلی شدیدی با یکدیگر دارند و هر از چندگاهی اخبار این درگیری‌ها به خارج درز می‌کند. این گروه‌ها در حالی دم از آزادی بیان دموکراسی و دیگر الفاظ دهان‌پرکن می‌زنند و جمهوری اسلامی‌را نظامی دیکتاتوری می‌خوانند که اکنون بدون داشتن نقشی در حکومت در حال تکه تکه کردن یکدیگر هستند و در فرصت‌های مختلف به جان یکدیگر می‌افتند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این ها نشان دهنده توحش بعضی کشورهای غربی است که فقط ادعا دارند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme