https://telegram.me/empireoflies

اوج وقاحت شبکه من‌وتو وقتی مردم را دعوت به احتکار می‌کند+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشبکه معاند من و تو به تازگی یک به اصطلاح کارشناس را دعوت کرده‌ و این فرد به جای آنکه راهکار علمی و عملی برای رفع برخی از موانع اقتصادی ارائه دهد، با وقاحت تمام‌ مردم ایران را به خرید جنس و احتکار دعوت می‌کند.

علی علیزاده کارشناس سابق بی‌بی‌سی فارسی ویدئوی این برنامه را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام قرار داد و نوشت:

” این یک دقیقه مصاحبه را ببینید. تلویزیون منوتو رسما ‌به مردم آموزش احتکار میدهد. یعنی در شرایطی که هرکس با کمترین دغدغه ملی و جمعی و انسانی میداند که نباید بیشتر از نیازش خرید کند، تلویزیون منوتو و اقتصاددان تقلبی اش دارد عامدانه باعث نایاب شدن اقلام ضروری و ایجاد قحطی مصنوعی میشود. چرا؟ چون این قحطی مصنوعی باعث خشم مردمی خواهد شد که کالاهای ضروری شان را در مغازه ها پیدا نمیکنند. و این خشم مردم مقدمه تظاهرات و اعتراض و شورش را به وجود می‌آورد. و آن شورش هم به نوبه خود باعث احساس ناامنی بیشتر و فرار بیشتر سرمایه ها و بدتر شدن وضع اقتصادی و فروپاشی تدریجی میشود. بعد دیگر سوریه کردن ایران کار سختی نخواهد بود. منوتو میداند که هر کالایی که احتکار شود باعث بهتر شدن وضع شهروندان نمیشود بلکه وضعشان را بدتر میکند. ولی منوتو رسما و عمدی دروغ میگوید. منوتو با مردم فهیم ایران مثل کودکان نابالغ رفتار میکند. گمان میکند میتوانند به چشمهای ما زل بزنند و به ما راهی را نشان دهند که باعث مرگ دسته جمعی و نابودی فردی ما میشود. ولی ما اگر همدیگر را پیدا کنیم و اکر متحد شویم، جلویشان را خواهیم گرفت.”

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

شبکه معاند و ضدانقلاب من‌وتو در یکی از برنامه‌های خود با گستاخی مردم ایران را به خرید جنس و انبار کردن این آنها دعوت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme