https://telegram.me/empireoflies
«شاهین نجفی»

اوباش بالاخره گریبان‌گیر «شاهین نجفی» شدند!!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مرتضی نجفی‌پور مقدم» معروف به «شاهین نجفی» خواننده هتاک به ارزش‌های اسلامی، پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع)، از اواخر دهه ۷۰ فعالیت خود را در عرصه موسیقی زیرزمینی در شمال کشور و تهران آغاز کرد. وی «همجنس‌باز» است و به سبب اشاعه فحشا و فساد، با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شده بود و آخرین بار از ترس مجازات جرایم جنسی‌اش در ایران، در سال ۸۴ از کشور گریخت و به آلمان پناهنده شد.

«شاهین نجفی» که سابقه همکاری و ارتباط با گروه‌های مارکسیستی و مسلح را دارد، پس از خارج شدن از ایران ارتباطش را با گروهک‌های مارکسیستی خارج‌نشین افزایش داد و به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه موسیقی «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» سوئد و «اسن» آلمان حضور یافت.

این خواننده ضددین که در سالهای اخیر به‌سبب توهین به مقدسات الهی و اسلامی بر اساس فتوای مراجع تقلید به ارتداد و اعدام محکوم شده، به اذعان برخی از عناصر اپوزیسیون، در ابتدای خروج از ایران با حمایت رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی مانند «بی‌بی‌سی فارسی» مطرح شد.

«شاهین نجفی» که در سالهای اخیر در پوشش حمایتی دولت‌های غربی بارها با مقدسات اسلامی و ائمه اطهار(ع) از جمله پیامبر اکرم (ص)، حضرت فاطمه(س)، امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع)، امام رضا(ع)، امام هادی(ع) و دیگر بزرگان دینی توهین کرده بود، در هفته‌های گذشته در یکی از کنسرت‌هایش در شهر وین اتریش با واکنش بی‌سابقه مخاطبین و طرفدارانش مواجه شد.

ماجرا از این قرار بود که در کنسرت «شاهین نجفی» در وین، برخی از حاضرین با فحاشی و فریاد زدن، به برهم‌زدن کنسرت اقدام کردند که این رفتار با واکنش نجفی مواجه و او به نشان اعتراض، صحنه را ترک کرد و وساطت برگزار کنندگان کنسرت هم نتوانست جلوی او را بگیرد.

در حالی این کنسرت «شاهین نجفی» به دلیل حضور جمعی از اراذل و اوباش فراری به غرب برهم خود و سبب رنجش او شد که نجفی چند سال پیش در مصاحبه با برنامه «به عبارت دیگر» بخش فارسی بی‌بی‌سی اذعان کرده بود که «شر» است و افتخار می‌کند که طرفدارانش هم از «اشرار» هستند!

این خواننده ضددین در مصاحبه‌ چند سال پیش با «کامبیز حسینی» در برنامه «پولتیک» با افتخار و خوشحالی گفته بود که حامیانش از جمع اشرار هستند و روی بدنشان جای چاقو است!!

وی که اعتراف کرده بود نمی‌تواند هیچ نظمی را تحمل کند، در مصاحبه‌های دیگرش گفته بود که «شر ایسم» را راه‌اندازی کرده و در ترانه‌هایش از هرج و مرج و آنارشیسم تمجید می‌کند!!

به عبارت دیگر، در حالی «شاهین نجفی» از وقوع این اختلالات و اوباش‌گری در کنسرت مذکورش ناراحت شده که حقیقت و ذات خود و حامیانش همین است و اکنون همین مشتی لات و چاقوکش و فحاش گریبان خودش را گرفته است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مرتضی نجفی‌پور مقدم» معروف به «شاهین نجفی» خواننده هتاک به ارزش‌های اسلامی، پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع)، از اواخر دهه ۷۰ فعالیت خود را در عرصه موسیقی زیرزمینی در شمال کشور و تهران آغاز کرد. وی «همجنس‌باز» است و به سبب اشاعه فحشا …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme