https://telegram.me/empireoflies

اهدای جایزه «امید» به فرح پهلوی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفدهم نوامبر ۲۰۱۵، در یک شب نشینی که به ابتکار مجله اتریشی لووک در وین پایتخت اتریش برگزار شد چند جایزه میان چند خانم پخش شد؛ کریستینا مور، همسر راجر مور هنرپیشه انگلیسی جایزه زن نیرومند را به دست آورد. راجر مور زمانی نقش جیمز باند را بازی کرده بود. خانم اوبا اوباما، که گفته می شود خواهر پرزیدنت ایالات متحده باراک اوباما می باشد جایزه حقوق بشر را بدست آورد. دوشیزه کاترین شوراتزنگر که گویا دختر آرنولد شوراتزنگر هنرپیشه سابق و قهرمان بدن سازی می باشد برنده جایزه هنرمند جوان شد و در پایان فرح پهلوی همسر شاه  معدوم نیز جایزه ای به نام امید بدست آورد.
جایزه خانم فرح را فردی به نام پیمان امین به او اهدا کرد. پیمان امین فرزند سعید موسوی امین از کارمندان سابق ساواک است، وی در کشور آلمان از شومن های درجه یک این کشور بشمار می رود، پیمان در اغلب برنامه های انسان دوستانه نقش مهمی ایفا می کند.
سعید موسوی و همسرش پریدخت در آغاز کار شورای ملی رضا پهلوی با شوق و ذوق فراوان وارد این تشکیلات مشکوک شدند و پس از مدت کوتاهی به دلیل انتقاداتی که انجام دادند با دسیسه رضا پهلوی و گماشتگان او پیرزاده و گلستان روبرو و از شورا کنار گذاشته شدند. اما داستان به همین جا ختم نشد و شورا این زن و شوهر سلطنت طلب را متهم به مزدوری برای جمهوری اسلامی نمود و خلاصه داستان به اینجا کشید که سعید موسوی بخاطر همین اتهامات بی اساس و مغرضانه به بستر بیماری افتاد ، شخصی که سی هفت سال در غربت همه اوقات زندگی اش را برای سلطنت رضا پهلوی سینه زده بود با دلی سوخته ماه ها در کنج بیمارستان بستری شد.

فرح
هنگامی که پیمان امین، جایزه مجله لووک را به فرح پهلوی می داد در سخنرانی خود با تعریف و تمجید از فرح پهلوی اشاره ای به گوشه هایی از تاریخ معاصر ایران کرد.
در این مراسم سعید موسوی پدر پیمان که متهم به ارتباط با جمهوری اسلامی شده و تازه از بستر بیماری برخاسته بود نیز شرکت داشت و عکسی به یادگار با فرح پهلوی برداشت تا به این وسیله پاسخی به اتهاماتی که از سوی رضا پهلوی و گماشتگان وی به او نسبت داده اند، بدهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. لعنت بر پهلوی که بی حجابیو آورد برا مردم خدایا درآن دنیا به عذابشون برسان که خیلی مردمو زنارو منحرف کرد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme