https://telegram.me/empireoflies

اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی در تلویزیون ضد انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از سقوط حکومت شاهنشاهی و روی کار آمدن نظام ج.ا.ا، پرچم رسمی کشور نیز بنابر قانون اساسی [فصل دوم- اصل هجدهم] دستخوش تغییر شد. مهمترین این تغییر حذف نشان شاهنشاهی و قرار گرفتن عبارت «الله اکبر» بود. بعد از این در تمام مجامع بین المللی نیز پرچم جدید مورد استفاده قرار گرفت. با این حال رسانه های ضدانقلاب بر استفاده از پرچم قدیم تاکید دارند.

در پی نمایش پرچم رسمی جمهوری اسلامی ایران در بخشی از برنامه نکست پرشین استار [next Persian star] بسیاری از رسانه ها و سایت های ضدانقلاب به خشم آمده اند و علیه مدیریت شبکه یعنی «خشایار غیاثی» دست به قلم شدند. سایت خبرگزاری امروز در این باره نوشت: «در اولین قسمت مرحله نیمه نهایی مسابقه تلویزیونی Next Persian Star درحالی که شرکت کنندگان و داوران این مسابقه تلویزیونی سرود ملی “ای ایران” را میخواندند و به احترام سرود ملی “ای ایران” از جای خود بلند شده بودند به یکباره پرچم غیر ایرانی حکومت جمهوری اسلامی به نمایش در آمد و موجب تعجب بینندگان و شرکت کنندگان و حتی برخی از داوران این مسابقه تلویزیونی شد»

نکته جالب توجه در این میان حضور یکی از خوانندگان لس آنجلسی در برنامه نکست پرشین استار بود. ستار از جمله کسانی است که هیچگاه حمایت و وفادارای خود را نسبت به پهلوی ها پنهان نکرده است. رسانه ها و سایت های معاند این اقدام را بیشتر برای جلب توجه و جلب آگهی بازرگانی تفسیر کردند. به نظر می رسد پس از گذشت سی و چندسال هنوز برخی از عناصر معاند و رسانه های وابسته به آنها نمی خواهند با واقعیت ها کنار آمده و به آنچه ملت ایران در چند دهه گذشته انتخاب کردند احترام گذارند.

شبکه تلویزیونی تی وی پرشیا از ابتدای آغاز به کار خود به عنوان یک رسانه ایرانی، هدف خود را برداشتن حریم های خصوصی، قبح زدایی و ترویج زندگی به سبک غربی پایه ریزی کرده است، در چند سال اخیر این اقدامات شتاب بیشتری به خود گرفته و با ساخت برنامه هایی خارج از عرف ایرانی- اسلامی بنیان خانواده ها را متزلزل و راهی برای جلب مخاطب فارسی زبان پیدا کرده است. به عنوان مثال می توان به برنامه «شما هم دعوتید» اشاره کرد که با وعده جایزه نقدی، زوج های جوان را به ارسال فیلم های مجالس خود ترغیب می کرد. همچنین برگزاری مسابقات خوانندگی و رقصندگی از دیگر اقدامات ضدفرهنگی شبکه تی وی پرشیا در این خصوص بوده است.

انتهخای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آقا این خبر قدیمیه!
    اینقدر از جاهای دیگه کپی نکنید
    این خبرو رو سایت ما هستیم زده بود
    غلط املایی هم که موج میزنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme