https://telegram.me/empireoflies

اهانت کلاه‌بردار فراری به مدافعان حرم

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بسیاری از عناصر ضدانقلاب فراری که در ظاهر سعی می‌کنند خود را افراد وطن‌پرستی نشان دهند، در سخنان و رفتارهای خود جوری عمل می‌کنند که ذات خراب و ضدملی‌شان را نشان می‌دهد.

یکی از این عناصر ضدانقلابِ مدعی وطن‌پرستی «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» است. وی که خود را طرفدار منافع ملی ایران می‌داند، از حضور نظامی جمهوری‌اسلامی ایران در سوریه و مبارزه با گروه‌های تروریستی-تکفیری که هدف اصلی خود را ایران عنوان کرده‌اند، انتقاد کرد و به مدافعان حرم توهین نمود. همایون که خود را سرکرده جنبشی آنارشیستی به نام «ما هستیم» می‌داند، در سخنان توهین‌آمیزی و با همان ادبیات سلطنت‌طلبان و منافقین، مدافعان حرم و وطن را جیره‌خواران نظام و بازیچه دست مُلایان دانست و با تکرار سخنان مقامات رژیم سعودی و آمریکایی‌ها، ادعا کرد که مدافعان حرم ایرانی در سوریه به‌دنبال کشتن مردم بیگناه سوریه هستند!! او همچنین از سخنان چند روز اخیر تعدادی از بازیگران معلوم‌الحال ایرانی درباره مدافعان حرم نیز حمایت کرد.

این سلطنت‌طلب فرصت‌طلب که اخیراً شبکه تلویزیونی خود را با فریب سلطنت‌طلبان کهنسان و ثروتمند مقیم آمریکا و با پشتیبانی دولت آمریکا دوباره فعال کرده است، پیشتر هم به مردم ایران و شهدای هشت سال دفاع مقدس توهین کرده بود تا نشان دهد او و همفکرانش نه‌تنها کمکی به موفقیت ایران نمی‌کنند، بلکه دشمنان منافع واقعی ملت مسلمان ایران هستند و تنها منافع شخصی خود را می‌بینند و دنبال می‌کنند.

هرچند اینگونه سخنان و رفتار از سوی یک کلاه‌بردار فراری که با پول‌های بادآورده در ینگه دنیال تلویزیونی ماهواره‌ای تاسیس کرده بعید نیست و این افراد برای امرار معاش و ادامه حضور در آمریکا باید اینگونه سخنان را به زبان بیاوردند. هرچند با وجود ابتلای همایون به سرطان روده بزرگ و مقعد، بعید است او مدت زمان زیادی زنده باشد!

انتهای متن/

بسیاری از عناصر ضدانقلاب فراری که در ظاهر سعی می‌کنند خود را افراد وطن‌پرستی نشان دهند، در سخنان و رفتارهای خود جوری عمل می‌کنند که ذات خراب و ضدملی‌شان را نشان می‌دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme