https://telegram.me/empireoflies

اهانت وقیحانه ننگ‌آور به ملت ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در یک سال اخیر با روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه و فردی مانند «دونالد ترامپ» در آمریکا، بسیاری از عناصر اپوزیسیون در رقابتی تنگاتنگ و فشرده در حال تلاش برای ارتباط بیشتر با دولت آمریکا، دریافت پول زیادتر و خیانت بیشتر به ملت ایران هستند. «امیر عباس فخرآور» یکی از عناصر ضدانقلاب است که در سالهای اخیر به‌سبب خوش‌خدمتی به مقامات آمریکایی و اسرائیلی، توانسته ارتباط نزدیکی با برخی چهره‌های جمهوری‌خواه و تندروی آمریکا برقرار کند و با آنها چند عکس سلفی بگیرد!

فخرآور که در سالهای اخیر بارها از تحریم اقتصادی و حتی حمله نظامی به ایران حمایت کرده، در جریان اغتشاشات هفته گذشته در چند شهر ایران، با حضور در شبکه تندروی فاکس‌نیوز و در کنار فرد ضدایرانی مانند «جان بولتون»، مانند همیشه به تملق‌گویی برای مقامات آمریکا پرداخت و با بیان اینکه برخی مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی به حمایت همه‌جانبه دولت آمریکا نیاز است، با وقاحت تمام و در توهین به ملت ایران گفت: “مردم ایران گرسنه هستند و از آمریکا و دولت آقای ترامپ کمک می‌خواهند!”

این ضدانقلاب فراری وابسته به آمریکا که در سالهای اخیر کتابی سراسر دروغ علیه جمهوری‌اسلامی نوشته بود و مدعی شده بود انقلاب سال ۱۳۵۷ نه توسط مردم ایران، بلکه توسط دستگاه جاسوسی شوروی ایجاد شده است، پس از برملا شدن بسیاری از دروغهایش در این کتاب، رسوا و از بسیاری از تلویزیون‌های ضدانقلاب کنار گذاشته شد.

«امیر عباس فخرآور» که همواره از حامیان تحریم ایران بوده، اینبار از آمریکایی‌ها خواست با فیلترینگ در ایران مبارزه کند و همه امکانات خود را در اختیار مخالفان حکومت ایران قرار دهند. وی همچنین به آمریکایی‌ها وعده داد در صورت تغییر حکومت در ایران(!) گروه‌های اپوزیسیون لطف مقامات آمریکایی را جبران می‌کنند.

البته اینگون وطن‌فورشی‌ها از عناصر اپوزیسیون چندان عجیب نیست. این افراد که در دلشان امیدی به تغییر حکومت در ایران و بازگشت به کشور ندارند، سعی می‌کنند با خوشخدمتی بیشتر به بیگانگان و دشمنان ملت ایران، دو روز دنیا را در شرایط بهتری در ینگه دنیا بگذرانند و زندگی خفت‌بار را به آزادگی و شرافت ترجیه می‌دهند.

ها

انتهای متن/

در یک سال اخیر با روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه و فردی مانند «دونالد ترامپ» در آمریکا، بسیاری از عناصر اپوزیسیون در رقابتی تنگاتنگ و فشرده در حال تلاش برای ارتباط بیشتر با دولت آمریکا، دریافت پول زیادتر و خیانت بیشتر به ملت ایران هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme