https://telegram.me/empireoflies

اهانت نوچه «ربع پهلوی» به پروفسور سمیعی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین با آنکه ادعای آزادی بیان و حقوق‌بشر را دارند، اما اگر ایرانیان مقیم خارج کشور با آنها همکاری نکنند و همراه نشوند، آنها را تحت شدیدترین فشارها قرار می‌دهند، به‌طوری که گاهاً سبب می‌شود ایرانیانی که همراه عناصر ضدانقلاب نمی‌شوند مجبور می‌شوند از محل زندگی‌شان کوچ کنند تا زیر فشار و حملات عناصر اپوزیسیون قرار نگیرند.

یکی از ایرانیانِ مقیم خارج کشور که در سالهای اخیر بارها از سوی عناصر اپوزیسیون مورد حمله قرار گرفته «پروفسور مجید سمیعی» پزشک مطرح ایرانی است. ایشان که از سالهای ابتدای انقلاب و بخصوص پس از جنگ تحمیلی در راه درمان جانبازان کشورمان تا حد توان زحمات زیادی کشید و پس از آن فعالیت‌های زیادی کرد. چند ماه پیش بود که پس از انتشار خبر بستری شدن آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیمارستان پروفسور سمیعی در هانوفر آلمان، عناصر ضدانقلاب به این پزشک مطرح ایرانی حمله کردند و به ایشان فحاشی نمودند.

اکنون نیز، «مهدی میرقادری» از عناصر فراری مقیم ترکیه و از حامیان «ربع پهلوی» در صفحه شخصی‌اش به پروفسور سمیعی به‌سبب حمایت از حکومت ایران و عدم حمایت از عناصر اپوزیسیون حمله و توهین کرد و گفت: “کسی که در انتخابات جمهوری‌اسلامی شرکت نکند فردی باشعور است و من بر دستش بوسه می‌زنم، اما افرادی مانند پروفسور سمیعی شعورشان پایین است و …”

«مهدی میرقادری» که برای خودش لقب نامسمی «مبارز نستوه»(!) را انتخاب کرده و خود را جان‌نثار «ربع پهلوی» می‌داند، اکنون به‌طور مخفیانه با حمایت مالی سرویس‌های جاسوسی بیگانه امرار معاش می‌کند و برای قطع نشن جیره غذایی‌اش مجبور است هرازچندگاهی به یک شخصیت ایرانی توهین کرد تا علاوه بر مطرح کردن خود در رسانه‌ها، تنها شانس خود برای گرفتن اقامت یا پناهندگی از کشورهای غربی را امتحان کند.

 

انتهای متن/

عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین با آنکه ادعای آزادی بیان و حقوق‌بشر را دارند، اما اگر ایرانیان مقیم خارج کشور با آنها همکاری نکنند و همراه نشوند، آنها را تحت شدیدترین فشارها قرار می‌دهند، به‌طوری که گاهاً سبب می‌شود ایرانیانی که همراه عناصر ضدانقلاب نمی‌شوند مجبور می‌شوند از محل زندگی‌شان کوچ کنند تا زیر فشار و حملات عناصر اپوزیسیون قرار نگیرند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. در تلویزیون ماهواره ای آزادی مردی شلگوز در برنامه ای یک ساعته یا بیشتر با بکار بردن جملاتی رکیک به جناب سمیعی توهین میکند ننگ بر او و اربابانش باد.
    یکسالی که در المان بستری بودم دکتر هر هفته بدیدنم میامد سعی میکرد تنقلات ایرانی و کتابهای فارسی و ترکی برام پیدا کند و بیاورد . جانباز هشتاد در صد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme