https://telegram.me/empireoflies

اهانت «شورای میلی» به شهدای دفاع مقدس!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شورای موسوم به «شورای ملی ایران» که چهار سال پیش توسط «ربع پهلوی» تشکیل شد، در طول سالهای اخیر بارها به اعتقادات و باورهای ملت ایران توهین کرده است.

جدا از اهانت‌های متعدد این شورا و اعضای آن به باورهای مذهبی ملت مسلمان ایران، این شورای کذایی در عمل ثابت کرده که به تمامیت ارضی و ارزش‌های ملی نیز پایبند نیست و حاضر است برای دلخوشی اربابان بیگانه خود، همه چیز را زیر پا بگذارد.

در جدیدترین نمونه از اعمال و سخنان ضدایرانی، «شورای ملی ایران» در صفحه فیسبوک خود با کمال وقاحت، دوران هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ملت ایران را با جنگ جهانی دوم و کشورگشایی‌های ارتش آلمان نازی و هیتلر مقایسه کرد. این شورا در صفحه فیسبوک خود ذکر یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را محکوم کرد و با مقایسه احمقانه آن با آلمانِ پس از جنگ جهانی دوم، نوشت: “آلمان پس از پایان جنگ تمام آثار جنگ را از بین برد و هزاران روانشناس استخدام کرد تا خاطرات جنگ را از دهن مردم پاک کنند … ولی ما هر سال تابوتها را در خیابانها می‌گردانیم تا مردم خاطرات جنگ را فراموش نکنند …”

سران بی‌خرد این شورای کذایی که با بیان این نظرات سطح فهم و شعور خود را نشان می‌دهند، در حالی ایران پس از جنگ را با آلمان پس از جنگ جهانی دوم مقایسه می‌کنند که اگر فردی کمترین میزان آگاهی تاریخی و سیاسی داشته باشد، می‌فهمد که مردم ایران در جنگ با ارتش صدام که توسط بیش از پنجاه کشور پشتیبانی می‌شد، از اعتقادات و تمامیت ارضی خود دفاع کردند. در حالی که ارتش آلمان نازی به کشورگشایی و کشتار ده‌ها میلیون نفر دست زد.

به عبارت دیگر، مقایسه دو موضوع فوق، کار کاملا اشتباهی است و غیرمنطقی.

علاوه بر این، هر انسان عاقل غیر از عناصر کوته‌فکر «شورای ملی ایران» (بخوانید «شورای میلی») ازجمله «ربع پهلوی» می‌دانند که یادآوری دوران دفاع مقدس و شهدای جنگ هشت ساله، برای زنده نگه‌داشت ارزش‌های والای انسانی مانند ایثار و شهامت و شهادت است و به معنی جنگ‌طلبی و جنگ‌دوستی نیست. هرچند که سران این شورای کذایی عقلشان به این جاها قد نمی‌دهد یا به نفع خود نمی‌بینند این حقایق را درک کنند و به زبان بیاورند.

انتهای متن/

شورای موسوم به «شورای ملی ایران» که چهار سال پیش توسط «ربع پهلوی» تشکیل شد، در طول سالهای اخیر بارها به اعتقادات و باورهای ملت ایران توهین کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme