https://telegram.me/empireoflies

اهانت و هجمه به شهدای معظم مدافع حرم در شبکه من و تو

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشبکه لندن‌نشین من‌وتو در اقدامی اهانت‌آمیز، این بار توهین به شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) و خانواده‌هایشان را در دستور کار خود قرار داد و در یکی از برنامه‌های خود به آن پرداخت.

یکی از برنامه‌های شبکه من‌وتو در ایام نوروز با نشان دادن تصاویری از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم، طی اقدامی وقیحانه این شهیدان جان بر کف را عده‌ای «فریب خورده» خواند که برای به دست آوردن پست و مقام دنیایی تن به این کار داده‌اند و از روی کوتاه فکری‌شان برای به دست آوردن «هیچ»، به صحنه جنگ رفته‌اند.

آنها در ادامه با اشاره به مدافعان تیپ فاطمیون که اعضای آن را مدافعان حرم اهل افغانستان تشکیل می‌دهند سعی کردند به نوعی دیگر نیز به تخریب این عزیزان بپردازند و با مطرح کردن این تهمت که آنها با وعده اقامت دائم به این جنگ راهی می‌شوند و بعد از کشته شدنشان نیز هیچ سراغی از خانواده‌های‌شان گرفته نمی‌شود حقد و کینه خود را علنی ساختند، مطلبی که دروغش آنقدر آشکار است که نیازی به توضیح ندارد.

جالب اینکه افرادی که بر روی این تصاویر صحبت می‌کردند تنها سعی در القای تفکر خود به مخاطب را داشتند، تا جایی که یکی از این افراد حتی شروع به توهین کردن به کسانی که این تفکرات را قبول ندارند نمود.

با همه این جوسازی‌هایی که نشأت گرفته از عصبانیت دشمنان از امنیت و ثبات ایران است، آنچه مسلم است اینکه مردم ایران و حتی اتاق فکر این‌گونه شبکه‌های ماهواره‌ای به خوبی می‌دانند که مدافعان حرم برای چه نیتی پا به عرصه‌ نبرد با تروریست‌های تکفیری می‌گذارند، جایی که احتمال برگشت از آن تقریباً صفر است و تنها موردی که این اشتیاق را توجیه می‌کند چیزی نیست جز عشق به شهادت و اهل‌بیت و همچنین حفاظت از تمامیت ارضی ایران اسلامی و پر واضح است که هیچ عقل سلیمی جان شیرین خود را با دریافت مبلغی هنگفت معاوضه نمی‌کند.

نکته‌ای که حائز اهمیت است به لطف خدا و مجاهدت‌های این مدافعان نه تنها پای تروریست‌های تکفیری به کشورمان باز نشده بلکه پس از سال‌ها جنایت و خون‌ریزی توسط گروه‌هایی مثل داعش، جبهه‌النصره و… در عراق و سوریه، امروزه شاهد پیروزی‌های پی‌درپی مردم و دولت این کشورها نیز هستیم.

همه اینها در حالی است که برعکس روز به روز شاهد عملیات‌های تروریستی بیشتری در اروپا هستیم، و حامیان گروه‌های تروریستی نتیجه حمایت‌های خود را مشاهده می کنند و در تازه‌ترین اقدام در ایام نوروز نیز لندن، جایی که اتفاقاً‌ محل استقرار شبکه من‌وتو است با انفجاری تروریستی به لرزه درآمد و عده‌ای از مردم بی‌گناه قربانی سیاست‌های دولت‌مردانشان شدند تا شاید بلکه کارکنان این شبکه و حامیان مالی‌شان بیش از پیش متوجه خطای خود و چرایی حضور مدافعان حرم در صحنه نبرد با تروریست‌ها بشوند.

در پایان باید در نظر داشته باشیم اینگونه شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان که مجری اجرای سیاست‌های حامیان مالی دولتی‌شانند با ظاهری فریبنده تنها در صدد خدشه‌ وارد کردن بر پیکر مردم جامعه و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

انتهای پیام/دیده‌بان

شبکه لندن‌نشین من‌وتو در اقدامی اهانت‌آمیز، این بار توهین به شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) و خانواده‌هایشان را در دستور کار خود قرار داد و در یکی از برنامه‌های خود به آن پرداخت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. درود فراوانبسیار عالی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme