https://telegram.me/empireoflies

اهانت سیاستمدار هلندی به پیامبر(ص) در شبکه تلویزیونی+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «گرت ویلدرز» نماینده ضد اسلام پارلمان هلند روز چهارشنبه بار دیگر کاریکاتورهایی موهن به ساحت پیامبر اسلام(ص) را از تلویزیون دولتی این کشور پخش کرد.

وی که به داشتن افکار ضد اسلامی و مخالفت با مهاجرت مسلمانان معروف است در یک برنامه‌ ویژه احزاب سیاسی ۱۰ کاریکاتور موهن را در مدت زمان دو دقیقه و ۴۴ ثانیه در شبکه تلویزیونی ان‌.او.‌اس پخش کرد.

سیاستمدار راستگرای هلند و رهبر حزب پی وی وی هنگام پخش این تصاویر گفت: خشونت نمی‌تواند بر آزادی بیان پیروز شود.

والدرز با اشاره به حمله‌‌ای که به محل برپایی یک مسابقه کاریکاتور در اوایل ماه مه در تگزاس آمریکا صورت گرفت و عناصر داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفتند ‌افزود: هدفش از این کار دفاع از آزادی بیان در مقابل خشونت است!

سخنگوی یکی از تشکل‌های بزرگ اسلامی در هلند گفت: والدرز تلاش می‌کند ما را تحریک کند اما ما به وی بی‌توجهی خواهیم کرد.

وی افزود: هیچ اتفاقی در این زمینه نخواهد افتاد.

سخنگوی دیوان عالی هلند نیز گفت: این موضوع قضایی بسیار پیچیده است و ما باید صبر کنیم و ببینیم آیا شکایتی علیه والدرز مطرح خواهد شد یا خیر. اگر شکایتی علیه وی مطرح شد آن را بررسی خواهیم کرد.

بنابه اعلام رسانه‌های محلی، به سفارت‌خانه‌های هلند هشدار داده شده است در صورت مواجهه با اعتراضات خشونت‌بار علیه پخش این کاریکاتورها،‌ تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

خاطرنشان می‌شود که گرت ویلدرز پیش از این برخی از کاریکاتورهای موهن را در کلیپ ویدیویی در سایت یوتیوب منتشر کرد که با سخنان کوتاه وی آغاز شد و سپس تصاویر اهانت آمیز پخش شد.

وی برای نمایش این تصاویر در پارلمان کشورش نیز تلاش کرده بود که تحرکات وی با شکست مواجه شد و پس از آن اعلام کرد که مایل است این تصاویر از تلویزیون محلی هلند پخش شود.

ویلدرز مارس ۲۰۰۸ نیز فیلمی با نام «فتنه» در ۲۶ دقیقه تولید کرد و در آن اقدام‌های خشونت آمیز را به قرآن کریم مربوط کرد که سبب خشم مسلمانان در سراسر جهان شد.

انتهای پیام/ابنا

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme