https://telegram.me/empireoflies

اهانت به زنان و دختران ایرانی با «الفاظ رکیک»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، “شهرام همایون” مدیر و مجری تلویزیون ماهواره ای “کانال یک” بار دیگر حملات رسانه ای خود را علیه “بی بی سی فارسی” و “من و تو” (دوقلوی ضدفرهنگی) به مناسبت برگزاری جام جهانی برزیل آغاز کرد.

ماجرا از آنجا شروع شد که کارمندان بخش بی بی سی فارسی با دست گرفتن پرچم جمهوری اسلامی ایران با آرم “الله ” به دیدن بازی تیم ملی ایران نشستند و همچنین شبکه بی بی سی با تهیه گزارشی از ایرانیانی که در برزیل هستند، از ابتدا تا انتهای گزارش “پرچم جمهوری اسلامی” را نشان داد و در گزارش خبری از پرچمی با آرم شیر و خورشید نبود.

شهرام همایون با عصبانیت تمام از اقدام بی بی سی گفت: «ما تکلیفمان با جمهوری اسلامی و جمهوری اسلامی تکلفش با ما روشن است.  اما متاسفانه من حیرت می کنم که سازمان و شبکه بی بی سی وقیحانه کارهایی می کند. متاسفانه کارمندان بی بی سی در ساختمان این شبکه به تماشای فوتبال می نشینند و پرچم جمهوری اسلامی را به دست می گیرند.»

کارمندان بخش بی بی سی فارسی در حال تماشای بازی ایران-نیجریه

وی در ادامه با نمایش دادن گزارش تلویزیونی که توسط بی بی سی از ایرانیان حاضر در برزیل تهیه شد بود، افزود: «کارمندان و مجریان و گزارشگران بی بی سی شرف روزنامه نویسی، شرف تلویزیونی، شرف ژورنالیستی ندارند. چرا از پرچم شیر و خورشید گزارش تهیه نکرده اند.»

این فعال ضدانقلاب با اهانت به دختران ایرانی داخل و خارج ایران که پرچم جمهوری اسلامی را به دست می گیرند که آمیخته با ابتذال و الفاظ رکیک بود، سخنانی را به زبان راند که بازگو کردنش نیز به دور از ادب است.

مدیر کانال یک در ادامه  با تهدید کارمندان بی بی سی تصریح کرد: «ما در آینده در دادگاه ها با تک تک افراد بی بی سی کار داریم. ما با مقامات و مسئولین جمهوری اسلامی کاری نداریم.»

همچنین شهرام همایون با نمایش دادن تصویر یکی از مجریان شبکه انگلیسی “من و تو” که پرچم جمهوری اسلامی را در دست داشت، به این مجری نیز تاخت، و وصف و حال این مجری را نیز با الفاظ رکیک و مبتذل توصیف نمود.

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اللهم اشغل الظالمین باالظالمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme