https://telegram.me/empireoflies

اهانت روانشناسِ روانپریش «من و تو» به ملت ایران

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«میترا بابک» روانشناس و کارشناس شبکه صهیونیستی «من و تو» است. وی در حالی برای مخاطبین این شبکه در موضوعات مرتبط و حتی غیرمرتبط نسخه می‌پیچد که شخصا در زندگی خانوادگی‌اش موفق نبوده و شوهر سابقش از دستش مجبور به فرار و جدایی از او شده است.

بنا بر روایتی دیگر، این روانشناسِ روانپریش تاکنون دو بار از همسران خود طلاق گرفته و فرزندش را بی‌سرپرست در موسسات غربی رها کرده است، با این حال سعی دارد تا سبک زندگی غربی و غیراسلامی را در بین مردم ایران رواج دهد.

«میترا بابک» که بهایی است و در فضای مجازی و سخنرانی‌هایش مواضع تندی علیه نظام جمهوری‌اسلامی و دین مبین اسلام دارد، در سالهای گذشته از حضورش در برنامه‌های مختلف تلویزیون ضدفرهنگی «من و تو» برای ترویج سبک زندگی غربی و بخصوص نگهداری سگ در خانه‌ها استفاده کرده است. وی در برنامه‌های مختلف با انواع آسمان به ریسمان کردن‌ها می‌کوشد تا به مخالف القاء کند که نگهداری سگ در خانه بسیار کار خوبی است و حتی از نگهداری و تربیت فرزند هم بهتر است. بابک در یک مورد، در حالی که به نظر می‌رسید سگش را با فرزندش اشتباهی گرفته، به حمایت از نگهداری سگ در منازل پرداخت و گفت: “نترسید از این فسقلی که از گربه هم کوچکتر است و آپارتمان‌نشینی را بهانه نکنید، بلکه خیلی راحت جای سگ و گربه است … من شب و روز قربون صدقه سگم می‌روم. یک سگ دیگر هم دارم که آن را نیاوردم، اینقدر وجدانم ناراحت است. پشت پنجره نشسته بود و به من گفت این را می‌بری و من را نمی‌بری(!!) … کسانی که سگ ندارند، نمی‌دانند که چه هدیه‌ای است و چه عشقی می‌توان از آن گرفت …”

این روانشناس معلوم‌الحال که گویا بیش از روانشناس بودن یک سگ‌باز است، در یکی از برنامه‌های دیگر تلویزیون «من و تو»، با بیان سخنانی که پیشتر حتی از سوی پزشک‌ها و کارشناسان غربی و غیرمسلمان هم رد شده بود، گفت: “خیلی‌ها میگویند که سگ میکروب دارد و مریض می‌شویم … اگر قرار بودن تمام این مشکلات باشد که اکنون باید تمام اروپا مرده بودند. باید از نظر علمی نگاه کنیم و نه عاطفی و باورهای عقیدتی … اکنون نمی‌توان علم را انکار کرد. این نهایت نادانی است که بتوان علم را به این آسانی کتمان کرد و باوری را که به ما تزریق کرده‌اند را باور کنیم …”

«میترا بابک» پس از توهین‌های متعدد به اعتقادات ملت ایران، این بار مستقیما به مردم ایران توهین کرد و ایرانیان را افرادی دروغگو و دورو نامید. او همچنین در حمایت از مردم اروپایی و آمریکایی، گفت: “در اینجا (اروپا و آمریکا) هم گاهی دروغ هست، اما مردم اینجا بهتر هستند …”

 

انتهای متن/

«میترا بابک» روانشناس و کارشناس شبکه صهیونیستی «من و تو» است. وی در حالی برای مخاطبین این شبکه در موضوعات مرتبط و حتی غیرمرتبط نسخه می‌پیچد که شخصا در زندگی خانوادگی‌اش موفق نبوده و شوهر سابقش از دستش مجبور به فرار و جدایی از او شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.5 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این زنک تو یکی از برنامه هاش هم دخترخانومها رو ترغیب به خودارضایی کرده و گفته بود دخترها باید هر دو هفته یکبار خودارضایی کنن!!!
    خدا رو شکر مخاطب و پیگیر اینجور برنامه های بی محتوا نیستم و نبودم هرگز ولی نقلش رو از یک دوست نما شنیدم که خیلی هم از بابک طرفداری و من رو ترغیب به اینکار میکرد که با اون خانوم به اصطلاح دوست هم قطع رابطه کردم الحمد لله 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme