https://telegram.me/empireoflies

اهانت شازده ورشکسته به مردم ایران

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» که در ماه‌های گذشته پس از انتقادات شدید سلطنت‌طلبان و تضعیف جایگاهش در بین اپوزیسیون، پس از دیدارهای چند ماه گذشته با مقامات آمریکا، در هفته‌های اخیر دُم در آورده و هر روز با یکی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مصاحبه می‌کند یا بیانیه صادر می‌نماید.

ولیعهد ناکام پهلوی که گویا هنوز سودای بازگشت به ایران و کسب قدرت را دارد، به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بیانیه‌ای صادر کرد و از وقوع انقلاب مردم ایران در سال ۱۳۵۷ ابراز ناراحتی کرد و با استفاده از کلمات زشت و زننده و سیاه‌نمایی به عقده‌گشایی علیه انقلاب‌اسلامی ملت ایران پرداخت.

«ربع پهلوی» شاید یکی از کسانی باشد که بیشترین ضرر را از وقوع انقلاب سال ۵۷ کرده، زیرا اگر انقلاب رخ نمی‌داد، شاید اکنون ده‌ها سال از سلطنت او می‌گذشت و تاج پادشاهی بر سرش بود؛ پس چندان عجیب هم نیست که او هر اقدامی علیه انقلاب مردم ایران انجام دهد و این انقلاب را «سقوطی بزرگ» بنامد.

اما در میان اتهامات متعددی که «ربع پهلوی» در بیانیه‌اش به نظام جمهوری‌اسلامی زده، به مردم ایران هم به دلیل قیام علیه حکومت خانوادگی‌شان نیز فحاشی کرد و ایرانیان را مردمی با «بحران اندیشه» خطاب کرده و مدعی شده با آگاه کردن آحاد مردم و گسترش نافرمانی مدنی و براندازی مدنی، باید جامعه را به‌سوی خود جلب کرد.

گویا «ربع پهلوی» هم مانند برخی دیگر، تا زمانی که مردم از آنها و حکومت‌ها و دولت‌هایشان حمایت کنند، خوب و فهمیده هستند، اما اگر علیه‌شان قیام نمایند، نادان، بی‌عقل و در جدیدترین توهین، دارای بحران اندیشه می‌شوند.

انتهای متن/

«ربع پهلوی» که در ماه‌های گذشته پس از انتقادات شدید سلطنت‌طلبان و تضعیف جایگاهش در بین اپوزیسیون، پس از دیدارهای چند ماه گذشته با مقامات آمریکا، در هفته‌های اخیر دُم در آورده و هر روز با یکی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مصاحبه می‌کند یا بیانیه صادر می‌نماید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme