https://telegram.me/empireoflies

اهانت به روحانیت و آخرین فتوای BBC برای هم جنس بازی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از اهداف و مقاصد رسانه های بیگانه در عملیات روانی زدودن اعتقادات و قبح شکنی گناهان در نزد جامعه هدف است.این رسانه ها که با سرمایه های هنگفت غرب اداره می شوند با پخش برنامه های هدفمند در پی ایجاد نوع جدیدی از فرهنگ در جامعه ایرانی هستند که بر پایه ارزش های غربی و دربرابر ارزشهای الهی است.

رسانه دولتی انگلیس در سال های اخیر بنا بر رسالت خود که انحطاط و انحراف فکری و عملی جوامع سابقا استعماری خود را هدف اصلی خود می شمرد،در زمینه ترویج انحرافات اخلاقی سنگ تمام گذاشته و با استفاده از انواع برنامه ها و اختصاص مستند ها و گزارشات فراوان در حال ترویج این رذایل اخلاقی است.

گویا سردمداران این گروه رسانه ای به پیروی از اربابان پشت پرده خود در دوره ای که تبلیغات اعتبار بخشی به همجنسگرایی در سطح غرب به اوج خود رسیده و در هر جشنواره هنری و گردهمایی حقوق بشری خود به کوچکترین اقدامات منادیان این گرایش روی خوش نشان داده و مورد تقدیرشان قرار می دهند، جهت جذب مشارکت های بیشتر آنان، تمایل دارند که این گرایش ضد دینی و ضد انسانی را ترویج کنند.

در جدید ترین برنامه از این دست چند روز قبل بی بی سی انگلیسی در برنامه ای مستند با اجرای علی همدانی از مجریان بی بی سی فارسی به سراغ فردی رفته که ظاهرا طلبه است و گرایشات جنسی به هم نوع خود دارد وی در این مستند اظهار می کند که به دلیل فشار هایی که در ایران بر روی وی بوده از ایران فرار کرده و قصد دارد به کانادا پناهنده شود.

جالب این که بی بی سی برای تهیه گزارش از یک هم جنس باز یکی از مجریان هم جنس باز خود را به ترکیه فرستاده تا با وی هم دردی کند!!! علی همدانی چند سال پیش در اینستاگرامش اعتراف کرده بود که از مدت ها قبل هم جنس باز بوده است. و حامی حقوق این افراد است .

این رسانه وابسته به دربار انگلیس در هفته های گذشته با برچسب زدن به حضرت امام ایشان را روحانی اهل مذاکره دانست و با منتشر کردن چند سند جعلی که صحت آن از طرف بسیاری از تحلیل گران بی بی سی تکذیب شد سعی نمود حضرت امام را اهل معامله نشان دهد.

اکنون در ادامه سریال برچسب زدن به روحانیون این بار سراغ یک به اصطلاح هم جنس باز رفته که مدعی است در ایران در حوزه علمیه درس خوانده است و ادعا می کند در ایران افراد هم جنس باز را به عقد یکدیگر در می آورد.

akhound_2

این مستند در بی بی سی جهانی پخش شده است

یکی از تحلیل گران در این زمینه در تشریح سناریوی بی بی سی انگلیسی چند سوال مطرح نموده؛اگر این فرد طلبه بوده چرا درگرایش اخیرش به هم جنس گرایی اصرار دارد لباس روحانیت را از تن در نیاورد؟ وچرا مثل یک فرد عادی به هم جنس گرایی نمی پردازد؟چرا بی بی سی به جای محل و معرکه هم جنس گرایی اصرار بر ضبط برنامه ایشان در مسجد دارد؟ در بیرون مسجد هم اصرار دارد وی را با تسبیح و ذکر و چهره ای موجه نشان دهد.

وی در ادامه اهداف بی بی سی را از این سناریو این چنین بر می شمرد که تلاش می شود این فرد فاسد، متشرع نشان داده شود و بر دینداری وی توام با هم جنس گرایی تاکید می شود و هر دو امکان را در این فرد به تصویر می کشد.به تعبیر امام این کار ها برای زدن ریشه دین ودینداری است .قبح زدایی از سلامت اخلاقی روحانیت تشیع برای ضربه زدن به ماهیت دینی نظام اسلامی است.

لازم به ذکر است که «همجنس‌گرایی» از اصول اولیه‌ی سازمان شیطان‌پرست «فراماسون» است و تمامی حکومت‌ها و سردمداران سیاسی و اقتصادی غرب فراماسون هستند. لذا فراماسون برای گستره‌ی قدرت سیاسی خود، اصرار غیر قابل وصفی بر گسترش این فرهنگ در میان ملل دیگر دارد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme