https://telegram.me/empireoflies

اهانت اپوزیسیون به «ابراهیم حاتمی‌کیا»

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سخنان اخیر «ابراهیم حاتمی‌کیا» کارگردان متعهد و مطرح سینمای کشورمان در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر، سبب عصبانیت بسیاری از ضدانقلاب‌ها خارج‌نشین و دنباله‌های داخلی آنها شده است.

حاتمی‌کیا که در ۳۶مین دوره جشنواره فیلم فجر با فیلم «به وقت شام» حاضر شده بود و جایزه بهترین کارگردانی را کسب کرد، طی سخنای در مراسم اختتامیه با افتخار خود را فیلمسازی حکومتی نامید که برای باورها و آرمان‌هایش فیلم می‌سازد. این فیلم برای برخی خوشایند نبود. بر این اساس، در بین بسیاری از عناصر اپوزیسیونِ وابسته به بیگانگان، «شورای ملی ایران» (بخوانید شورای سلطنت) که به‌صورت پشت‌پرده توسط «ربع پهلوی» اداره می‌شود، در صفحه فیسبوک خود به حاتمی‌کیا حمله کرد و مانند کشورهای غربی و سعودی، کشورمان را به حمایت از تروریست و نقش‌داشتن در کشتار مردم سوریه و عراق و یمن متهم کرد!

«شورای ملی ایران» در صفحه فیسبوکش با وقاحت نوشت: “حاتمی‌کیا: من افتخار میکنم از رژیمی حمایت میکنم که مردم خود را میکشد، افتخار میکنم از رژیمی که دستانش به خون زنان و کودکان سوری آلوده است حمایت میکنم ، افتخار میکنم ۳۹ سال از رژیمی حمایت میکنم که ثمره‌اش فقر ، بدبختی ، تجاوز، اعتیاد، ، بی‌سوادی ، کودکان کار ، خشکسالی ، مرگ برای هم میهنانم بوده است. زمانی که شما در خیابان ها برای حقتان فریاد میزدید من در کنار رژیم برای سرکوب شما و ادامه زجر کشیدن فرزندانتان در کنار رژیم و در مقابل شما ایستاده بودم ، من حامی رژیم هستم ، من فیلم‌ساز نظامم. من فیلم‌ساز وابسته‌ام. من نان در خون ملت میزنم.

این گروهک ورشکسته عیناً با تکرار سخنان «ربع پهلوی» جوری درباره وضعیت امروز ایران سخن می‌گوید که گویی درباره یک کشور قحطی‌زده آفریقایی سخن می‌گوید و مانند کبک سر خود را در برابر پیشرفت‌های ایران‌اسلامی در طول چهار دهه می‌بندد.

باید به این گروهک‌های بازنده و هیچ موفقیتی در عرصه سیاسی ندارند گفت که پول گرفتن از نظام جمهوری‌اسلامی و در راه انقلاب اسلامی کار کردن، بسیار بسیار شرف دارد به مزدوری برای بیگانگان که علناً به دشمنی خود با ملت ایران اذعان کرده و هموطنانمان را «ملت تروریست» نامیده‌اند.

 

انتهای متن/

عصبانیت گروه‌های ضدانقلاب خارج‌نشین و دنباله‌های داخلی‌شان نسبت به سخنان «ابراهیم حاتمی‌کیا» کارگردان مطرح سینمای ایران در مراسم اختتامیه سی‌و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر هنوز تمام نشده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme