https://telegram.me/empireoflies

انیمیشن صهیونیستی، ابزار فشار ۵+۱

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از نقاشی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل علیه جمهوری اسلامی ایران در صحن عمومی سازمان ملل که سبب تمسخر وی شد، اکنون رژیم صهیونیستی در راستای پروژه ایران‌هراسی، با ساخت و انتشار انیمیشن کوتاهی تلاش کرده تا جمهوری اسلامی ایران را همسو با داعش معرفی کند.

در این انیمیشن کوتاه با عنوان «ایران مانند داعش است فقط بسیار بزرگتر»، اسرائیلی‌ها که از حامیان درجه اول تروریست‌های تکفیری در سوریه هستند و بسیاری از مزدوران زخمی گروه‌های تروریستی سوریه را درمان می‌کنند، تلاش کرده‌اند تا مردم جهان را از جمهوری اسلامی ایران بترسانند.

کلیپ ضدایرانی رژیم صهیونیستی

کلیپ ضدایرانی رژیم صهیونیستی

این انیمیشن که از سوی صفحه فیسبوک دفتر نخست‌وزیری اسراییل منتشر شده، جمهوری اسلامی ایران را با تروریست‌های داعش مقایسه نموده و ادعا کرد که ایران همان داعش است، اما در مقیاسی بزرگتر و مسلح به سلاح هسته‌ای.

انیمیشن مذکور را می‌توان در ادامه جنگ روانی دشمنان ملت ایران در آستانه مرحله نهایی مذاکرات هسته‌ای ارزیابی کرد که رژیم صهیونیستی قصد دارد با القا این مطلب که ایران در پی دست‌یابی به سلاح هسته‌ای است و در صورت دست‌یابی به این سلاح همچون داعش بر ضدبشریت از آن استفاده خواهد کرد، فشار بر ایران را برای قبول درخواست‌های غیر معقولانه کشورهای استکباری بیشتر کند.

گفتنی است، انتشار این انیمیشن ضدایرانی از سوی صهیونیست‌ها با واکنش شدید بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و ایرانی‌ها با حضور در صفحه فیسبوک دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی، پاسخ اقدامات ضدایرانی اسرائیلی‌ها را دادند.

در ذیل برخی از واکنش کاربران ایرانی فیسبوک در صفحه دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی به انیمیشن ضدایرانی آمده است:

واکنش به انیمیشن ضدایرانی

واکنش به انیمیشن ضدایرانی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

۱ دیدگاه

  1. خوب زدن توی دهنشون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme