https://telegram.me/empireoflies

انقلابی‌نمای دیروز «لانه جاسوسی» را «سفارت آمریکا» می‌نامد!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، محمد نوری‌زاد انقلابی‌نمای دیروز و اپوزسیون امروز، از روز دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۳ برای پس گرفتن به گفته خود اموال توقیف شدن توسط سپاه تلاش می‌کند. وی با ادعای اینکه سه سال پیش نیروهای «اطلاعات سپاه» بخشی از اموال او مانند دوربین و موبایل و … را با خود برده‌اند، اما گفت که از این پس روبروی لانه جاسوسی سابق آمریکا و محل کنونی بسیج دانشجویی کشور تحصن می‌کند، زیرا به گفته او سفارت سابق آمریکا اکنون محل حضور نیروهای اطلاعات سپاه است!

محمد نوری‌زاد که روزی به عنوان فردی بسیار انقلابی و حتی تندرو معروف بود، امروز از آن طرف بام افتاده. او که روزی علیه آمریکا و استکبار جهانی تندترین مقالات را در روزنامه‌هایی مانند کیهان می‌نوشت امروز از لانه جاسوسی آمریکا که اسناد بسیاری برای اثبات جاسوسی و ضدایرانی بودن این مکان چه در دوران پیش از انقلاب اسلامی و حتی تا پیش از انقلاب دوم در ۱۳ آبان سال ۵۸ وجود دارد، با عنوان «سفارت آمریکا» نام می‌برد.

نوری‌زاد طی متنی در صفحه فیسبوک خود گفته که روزانه صدها نفر از محل تحصن او در روبروی لانه جاسوسی آمریکا عبور می‌کنند و اینگونه نتیجه گرفته که تمام این افراد طرفداران او هستند که برای دلگرمی دادن به او آنجا می‌آیند!

بسیاری از مخاطبین صفحه فیسبوک نوری‌زاد در واکنش به تحصن او در برابر لانه جاسوسی آمریکا واکنش نشان داده و آزاد بودن و برخورد نکردن ماموران امنیتی جمهوری اسلامی با او را مشکوک دانستند. برخی از بی‌اعتنایی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با نوری‌زاد نتیجه گرفتند که ممکن است این اعمال نوری‌زاد تنها نمایشی برای فریب ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور باشد.

گفتنی است، بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد محمد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی می‌خواهد.

نوری‌زاد-سفارت-آمریکا

تحصن محمد نوری‌زاد در برابر لانه جاسوسی آمریکا مورد انتقاد بسیاری از مخاطبین صفحه فیسبوک او قرار گرفت.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme