https://telegram.me/empireoflies

انعکاس شهرت زن‌بارگی شاه در رسانه‌های خارجی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فریدون هویدا در کتاب سقوط شاه می نویسد:
شاه در خلال دیدار از پاریس، یکی دو روز عصرها که وقت آزاد داشت به چند کاباره شبانه سر زد و مدتی را در مصاحبت با دختران معرفی شده از سوی دوستان خود گذراند که به آنها هدایایی گران قیمت نیز داد. چند ماه بعد در یک مجلس میهمانی به یکی از همان دخترهایی که مدتی را با شاه سر کرده بود برخوردم و او با افتخار انگشتر الماس را که از شاه هدیه گرفته بود به من نشان داد. (۱)

شهرت زن بارگی شاه در روزنامه‌های خارجی نیز انعکاس یافته بود و مطالب زیادی در مورد آن نوشته می‌شد. روزنامه “ناسیونال استار” در ۱۳۵۴/۴/۱۷ در مورد شاه می نویسد: اخیرا شرکت هواپیمایی ایران به منظور جلب توریست اقدامات وسیعی در ایالات متحده انجام داده است. به من گفته اند که شاه ایران که مورد توجه خاص زنان می باشد به مسئولین گمرکی دستور داده‌اند که هرگاه یک زن زیبا در فرودگاه مهرآباد از هواپیما پیاده شود ایشان را از ورود او مطلع نمایید. به دنبال آن نیز امکان دارد که به کاخ دعوت شوند. متاسفانه محمدرضا پهلوی این روحیه را تا روزهای پایانی حیاتش حفظ کرد  و هنگام فرار از کشور در “پاناما” این روحیه را ادامه داد!!! (۲)

منابع: ۱. هویدا، فریدون، سقوط شاه، ج ۱، صفحه ۱۲۶ / ۲. احمد علی مسعود انصاری، صفحه ۱۶۸/ کتاب هدایای دربار پهلوی به بیگانگان به روایت اسناد.

انتهای پیام/کانال تلگرام حقایق پهلوی

شاه در خلال دیدار از پاریس، یکی دو روز عصرها که وقت آزاد داشت به چند کاباره شبانه سر زد و مدتی را در مصاحبت با دختران معرفی شده از سوی دوستان خود گذراند که به آنها هدایایی گران قیمت نیز داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme